Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az olasz pasik hogy állnak a...

Az olasz pasik hogy állnak a szőkékkel?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert olaszországban inkább a barna haj dominál.

2012. jún. 10. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
én azt vettem észre, hogy eléggé megnézik a szőke lányokat.
2012. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyan? kinézik vagy mi? :D
2012. jún. 10. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Tetszenek nekik, tapasztalat... :P
2012. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
pontosan, tetszik nekik. sőt, én azt vettem észre, hogy nem csak az ilyen "barbie-típusú" szőke cicababákat, hanem az olyanokat is, akiket nem mondanál túl szépnek, de szőkék.
2012. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy vannak vele, hogy szőke, tehát valszeg külföldi= könnyen kapható szexre..
2012. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olaszországban mint mediterrán országban "ritka madár" aegy szőke lány. Mi múltkor társasággal voltunk, 2 szöszi lány is volt, sokan utánuk néztek!
2012. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%-os eséllyel ha szép az adott leány arca, akkro bejön neki, csak kicsit riszállnia kell :-)
2012. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez érdekes, én Olaszországban szinte csak szőke hajat láttam, mert az olasz nők pont ezért szőkére festetik a hajukat, szóval egy kissé érdekes. A szőke lányok után azért kapnak, de nincs különbség a barnákhoz képest... A lényeg, hogy legyél stílusos és természetes, mert igazáól ebből van hiány a Bel'paese földjén nem a szőkékből! Buona Fortuna!
2012. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!