Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből lehet megoldani az...

Dettuci. kérdése:

Mennyiből lehet megoldani az étkezést (Szicília)?

Figyelt kérdés
Nyáron Palermoba utazunk, 10 napra. Szállásunkon reggelit biztosítanak. Ezen kívül kb. mennyivel számoljunk 1 napra (per fő)? Nem akarunk túl sokat költeni, de néha (1-2alkalom) megkóstolnánk a helyi ételeket is. Mennyi az a minimális keret, amit szükséges magunkkal vinnünk?
2012. jún. 10. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Étteremben egy pizza 5 eurótól indul, általában az éttermekben nem adnak nagy adag kajákat, mivel úgy szoktak enni, hogy előétel, aztán első és második fogás (ami rendszerint hús salátával és tésztaféle) majd desszert, mire ezeket végigeszed, hát kipukkadsz, de ha csak egy főételt kérsz ki, akkor bizony éhes maradsz. Mondjuk napi minimum 20 euró/fő szánjatok rá.
2012. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csenerezi válasza:
Szerintem 20 € kevés vagy nagyon meg kell nézni, hogy hol eszel.
2015. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!