Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sorrento (Olaszország) milyen...

Sorrento (Olaszország) milyen hely?

Figyelt kérdés
Légyszi aki már járt ott ossza meg velem a tapasztalatait! Árak, közlekedés (főleg Nápoly felé), szép strandok...stb. Itt is hasonlóan rossz a közbiztonság, mint a közeli Nápolyban?

2012. jún. 8. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csodás, ott van a világ legjjobb pizzája.
2012. jún. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorrento nagyon szép hely. Nápoly felé a Circumvesuviana nevű elővárosi vasúttal lehet eljutni, mely kb 20-30 percenként jár. A közbiztonság azért nem annyira rossz mint Nápolyban, hiszen azért kisebb hely. Árakra nem igazán emlékszem, mert még szülőkkel voltam ott pár éve, és akkor még nem én intéztem a vásárlásokat.
2012. jún. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Circumvesuviánának kb. mennyi a menetideje Sorrento és Nápoly között?

2012. jún. 14. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
68 perc
2012. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hely szerintem, bár a strand az sziklás, köves. Annyira az nem szép, de ha átmész busszal Métára (Meta di Sorrento) ott van egy mesterségesen épített homokos tengerpart, aminek van fizetős és szabad strand része is. Itt javasolnám a fizetős részt, mert ott le van kerítve a víz ilyen lebegő, szemét felfogó cuccal. Sajnos a szabadstrand elég mocskos, csikkek a homokba, meg kutya, stb. Az árak meg a magyar fizetéshez képest magasak, de nem vészes annyira. Napi 40-50€ bőven elég lehet.
2012. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!