Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Horvátországról?

Figyelt kérdés
Nyáron odamennénk nyaralni, tengerparthoz közel. Tiszta, jó, szép hely Horvátország? Melyik várost ajánljátok leginkább, ami tengerparton van?

2012. máj. 12. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Imadom!

Nekem Porec nagyon tetszett.

2012. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Duga Uvala. Pula mellett. Nagyon jó volt.
2012. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Splitbe voltunk, nagyon jó hely volt, imádtam:)
2012. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország tiszta,kulturált,bárhová mész,mindenhol olyan.A horvátok nagyon rendszerető,dolgos emberek,ez meg is látszik a településeiken,és nem csak a turisták által látogatottt helyek ilyenek,hanem mindegyik.Minél délebbre mész,annál kevésbé kell csalódni az időjárásban.A városok gyönyörűek,és a tengerpart pedig a világ egyik legszebb helye,ez nem az én privát véleményem,hanem tény.
2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 12. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek ott lenni,és azt merem állítani, hogy a horvát tengerpart a legszebb a világon.

Split, Kastel Stari és Trogir ahol jártam a tengerparton. Nekem Split a nr.1!

Jártam Zágrábban is, nagyon szép és kellemesváros, sokkal tisztább, mint Budapest.

Zágráb-Split vonatozás pedig fantasztikus, főleg nappal!

Ha oda szeretnél utazni, ne hagyd ki és menjél, nem bánod meg!

2012. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi is Split-be szeretnénk menni! :)
2012. máj. 12. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Baska Voda-ban voltunk, tényleg nagyon jó volt, a tengerpart nagyon tiszta, csak kicsit gyorsan mélyül. Az egyik előzővel szemben, szerintem Budapest majdnem tisztább..., dehát a tengerpart a lényeg. A táj tutin vadregényes. Ülsz a parton és mögötted szakad a tengerbe a 80m magas sziklafal.
2012. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem Zágráb tisztábbnak tűnt, mint Budapest, sőt...az esti órákban sokkal fényesebb és kivilágítottabb.
2012. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Isztria a legszebb és legrendezettebb, itt a kedvencem Rabac.

A Kvarner-öböl nekem nem igazán tetszett.

Dalmácia is szép, de itt már érződik a dalmát-mediterrán hatás (kicsit rendezetlenebb, lassabb a kiszolgálás, kaotikusabb a városokban a forgalom...).

2012. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!