Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen havas hegyes helyeket...

Milyen havas hegyes helyeket tudtok ajanlani egy parnak akik romantikus vakaciot szeretnenek?

Figyelt kérdés
Elszeretnenk utazni februarba egy havas gyonyoru helyre mivel mar meguntuk a meleg helyeket. Szeretnenk olyan helyre menni ahol jo arban lehetne kikapcsolodni, es van sielesi es snowboardozasi lehetoseg. Esetleg meg olyan helyet ahol szep fahazak vannak a hegyekben? Angliaban lakunk szoval az ar annyira nem szamit csak szeretnenk egy nagyon szep romantikus teli havas vakaciot ahol lehetosegunk van a fahazba tolteni az estet az egesz napos sieles utan forro csokit kortyolgatni a kandallo mellet..stb. stb. :) Koszonom elore is a tippeket!
2012. ápr. 28. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tátra, Erdély, Júliai-Alpok, mindenféle más Alpok... de februárban akár Börzsöny, Mátra, Zemplén, Mecsek, Bakony, Pilis, ezek is mind gyönyörűek.
2012. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Németország és Ausztria hegyei gyönyörűek. Én Oberstdorfban voltam a szállásunk egy tippikus alpesi faház volt és ráláttunk a hegyekre. Sajnos Oberstdorf egy nagy síközpont, szóval biztos tömeg van februárban az meg elveheti a romantikus hangulatot.

Finnország nyugodt romantikus választás Koli nagyon szép hely (keres rá googleban). Annyi, hogy ott nincsenek olyan magas hegyek. Tömeg nincs viszont hideg van, februárban nem ritka a -20 vagy annál hidegebb időjárás.

2012. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Székelyföld-Madarasi Hargita, ennél szebb hely nekem a világon nincsen:)
2012. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!