Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brüsszelben elég egy nap?

Brüsszelben elég egy nap?

Figyelt kérdés
Szeretnék Brüsszelben eltölteni egy napot. Fapadossal mennék, reggel 8-kor száll le és este 6-kor indul haza. Elegendő ez az időtartam bármire is kint vagy felejtős? (Ez mondjuk durván 6 óra a városban ha shuttle buszt is beleszámolom és hogy előbb kint kell lenni a reptéren.
2012. márc. 12. 00:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Eléggé megoszlanak a vélemények úgy látom. Azért én sem vagyok kezdő utazó, tisztában vagyok vele, hogy az annyi nem mindig éppen annyi, amennyi... Csak hogy "reklámozzam" ryanairnél 1500 forint (1490 azt hiszem) egy jegy, egy személyre, egy útra, free online check in-nel, ergo oda vissza 3000. Ha erre még rászámolunk némi foglalási díjat, akkor is jócskán 10 alatt marad és szerintem bőven megéri maga a jegy.


Hosteleket kerestem, de azok sincsenek 5-6000 forint alatt, ezek még olcsó kategóriások és jócskán külvárosban vannak. Így már nem egy napos bérlet kell tömegközlekedésre, hanem 2, több belépő, több fogyasztás (kaja, bár szendvicsen is elélek, ezzel nincs gond). A lényeg, hogy egy ott töltött éjszaka jelentősen megdobja a költségeket. Mondhatnánk úgy is, hogy lazán duplázza, ezért szeretnék jobban tájékozódni. Alap esetben én sem szeretek úgy elmenni valahova, hogy végig rohanom és utána ütöm a fejemet a falba, hogy ott voltam és ezt sem láttam meg azt sem, ezért jó lenne előre tervezni, a pénz pedig most közbeszólt, így nincs rá túl nagy keretem. Ha arra jutok hogy nem éri meg egy napra elmenni, akkor nem megyek, ilyen egyszerű.

2012. márc. 12. 17:13
 12/16 anonim ***** válasza:

"bőven elég.....

belváros két-három óra

mondjuk két óra szabadidőba bevásárlóutcában

európa negyedhez össz vissza 1 órás út oda vissza ott egy óra elég

atomiumhoz össz vissz 1 órás út, ott max másfél óra....plusz út reptérre ennyi...... több idő ott hülyeség"



ÉS ez neked hogy fér bele 6 órába ?


Ha egy teljes napot (legalább 8-10 óra) írt volna a kérdező,én is abszolút támogatnám a dolgot, de 6 órába ez nem fér bele,könyörgöm. (Ezt a többiknek is mondanám ,akik bőszen állítják ,hogy elég az).


Arról nem beszélve, hogy mi van,ha késik a repülő, ha eltévedsz valahol egy félórára..stb. Ezeket is bele kéne kalkulálni..

2012. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocs, Neked nem reagáltam az előbb. Igen, egyetértek, jobb , ha elnapolod inkább, ha ennyire nem telik most épp a pluszköltségekre.


De nézegesd még szerintem a szállásokat és sakkozhatsz a tömegközlek. árával is.

2012. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sztem elég egy nap brüsszelből. nem is óriási város és koszos is. visoznt a fincsi csokijukat és a meggysört a Kriek-et kóstold meg. A leghiresebb kocsma pedig a Delirium Tremens, érdemes elmenni oda is, friss csapolt sörük van.
2012. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amugy Brüsszelnél sokkal szebb Brugge.
2012. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek nem lenne egy napja,csak pár órája.
2012. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!