Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország - Tucepi! Kinek...

Horvátország - Tucepi! Kinek milyen tapasztalatai vannak a hellyel?

Figyelt kérdés
Mire érdemes odafigyelni? látnivalók, amit muszáj látni? esetleg árak félpanziós ellátással?
2009. jún. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a szállást illeti nézd meg a www.adria-island.org-ot vagy a www.adrialin.hu-t. Jó nyaralást!
2009. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Húú, én 2éve voltam Tucepiben, és nagyon imádtam!!!! A sétánya végig van gyönyörű pálmákkal, és nagyon jó strandokat lehet találni! Kocsival mentek? Mert akkor tudok írni néhány jó ötletet, hogy miket lehet meglátogatni, de ahhoz vissza kell idézni az emlékeket, mert azóta voltam már pár helyen, és összefolynak az emlékek!
2009. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na előszedtem az emlékeket:)! Ami szerintem kihagyhatatlan: Dubrovnik! Nincs messze, és életre szóló élmény!!!Makarska is gyönyörű, valamint én még elmennék a Biokovo hegy tetejére is (de csak akkor, ha van valaki, aki TÉNYLEG jól vezet, mert nagyon durva felmenni!)
2009. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ,

esetleg a szállásról tudnál írni? autóval megyünk, félpanziósat szeretnénk, de valami elérhető áron ...

2009. jún. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!