Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csak kíváncsiságból. Mennyibe...

Csak kíváncsiságból. Mennyibe kerülne? (lent)

Figyelt kérdés

Az egész azért jutott eszembe, mert van egy sorozat, amiben anya és lánya elmegy Európát bejárni.

Ezt tovább gondoltam, és mivel én is imádok utazni, milyen lenne, ha én is végigutaznám anyummal a világot :)

Mondjuk ha érintenénk Prágát, Münchent, Bernt, Stuttgart, Párizst, Rómát, Amszterdamot, Spanyolországot... :D

Tájékozottabbak válaszát várom, mennyibe kerülne ez?


Nyilván nagyon sokba, de azért mégiscsak kíváncsi vagyok... ;)


Ja, és angol és nagyon pici német nyelvtudással mennyire lehetne boldogulni? :D


2012. febr. 6. 20:38
 1/7 tetro ***** válasza:
szerintem 1 milliótól a csillagos égig
2012. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ettől féltem... :( :D



mondjuk... tényleg a legminimálisabbakkal kéne megoldani.. pl nem hotelbe lakni meg ilyenek.. hajajj, de szép álom :')

2012. febr. 6. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen is meg lehet csinálni, vannak rá élő példák. Nem rögtön abból kell kiindulni hogy mennyi mindenért kéne fizetni, hanem abból hogy mennyi mindent meg tudna oldani magának ingyen is az ember.
2012. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van a kenyelmes elvezheto modja, amikor van fix szallasod vonattal busszal utazol, ez persze nagyon draga es van az olcsobb veszelyesebb kenyelmetlenebb modja, ha stoppolsz satrazol csovezel :) de ez nem biztos hogy olyan elvezetes, en semmi penzert nem csinalnam.
2012. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan 350 ezer lehet most. 2009 - ben 250 ezer volt 2 főre autóval, de azóta drágult a benzin.


Lehet bármilyen nyelvtudással boldogulni, az nem gond, de elég fárasztó.

2012. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, még várok, kíváncsi vagyok! :)


Kedves utolsó :), ez csak a benzin? :/ Mert akkor tényleg álom marad...

2012. febr. 8. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem de a benzin kerül a legtöbbe. Ausztriában és Németországban olcsó az élelmiszer és az autóban aludtunk.
2012. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!