Kezdőoldal » Utazás » Európa » Neos Marmaras (Görögország )...

Neos Marmaras (Görögország ) milyen hely?

Figyelt kérdés

Akik már voltak, jó hely volt?

Nagyon megtetszett egy apartman ott, és ezért gondoltam, hogy akkor idén odamegyünk.

Kimondottan üdülőtelep, vagy vannak azért régi épületek, templomok is?


2012. febr. 5. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kimondottan üdülőtelep,de inkább halászfalunak mondanám.

Nincsenek régi épületek,múzeumok.Igazából nincs ott látnivaló.A legtöbb apartman dombtetőn van,így sokat kell felfelé gyalogolni.Viszont emiatt szép a kilátás az apartman teraszáról.Én arra emlékszem még,hogy a tenger hideg volt és a strand is messze volt.

Plussz a legrosszabb élményem innen származik,de ez nem a falu hibája.

2004-ben nyaraltunk itt a párommal.Éjszaka harangozásra keltünk.Kinéztem az ablakon és csak sűrű füstöt láttam.A falut körbevevő erdő égett és a forró pernye,füst,láng egyenest a falura szállt.A lakosságot,turistákat hajókkal menekítették.Mi persze lemaradtunk róla,mert a szomszéd szobában egyedül nyaraló öreg néniért visszamentünk.Mivel a hajók elmentek gyalog menekültünk a part mentén a faluból.Mivel itt nincs telepített idegen vezető,segítséget sem tudtunk kérni.Szerencsére ez az utolsó elötti napon történt,hogy hazautaztunk volna.

2012. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, vagyis képen szépnek tűnik. :) Szerintem nem fogtok csalódni, ha odamentek. Javaslom a hellasz.hu weboldal fórumát, illetve a facebookos csoportot : [link]
2012. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett!idegenveztönk is nagyon rendes volt,nyugodt környék,csend van!a kilátás szuper volt az apartmanból.élelmiszerárak magasak .
2012. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!