Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Törökországr...

Mi a véleményetek Törökországról nyaralás szempontjából? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

Párommal elsô közös nyaralásunkat tervezgetjük. Szeptemberben mennénk, hogy ne legyen túl meleg.

Törökországra gondoltunk, az www.onthebeach.com oldalán keresgéltem. Olyanok írjanak, akik voltak már ott.

Hol voltatok? Tapasztalatok?

Köszi


2012. jan. 25. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Bodrum mellett voltam, Yalikavakban. Eléggé ki vannak élezve a turistákra (mármint Bodrum), a helyiek szerint az egyik legdrágább török város, viszont nekem nagyon tetszett. :) Szinte bármit lehet csinálni a környéken, ha az embernek van elég pénze. Vízi sportok, város nézés, romok látogatása, delfin simogatás és sok sok más buszos egy napos kirándulásra lehet befizetni.

Ami igazán üdülőparadicsom az Antalya és környéke. Hogy ez milyen, azt nem tudom, nem sokat jártam arra. Egyesek szerint kicsit unalmas, kevés a program és a látnivaló, így nem kifejezetten olyanoknak való, akik szeretnek nyaralás alatt kirándulni, de azt mondják gyönyörű hely. Erről én nem tudok nyilatkozni.

2012. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!