Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi idő busszal Costa Brava?

Mennyi idő busszal Costa Brava?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor sem értek ezzel egyet tavaly 18000 Ft volt egy hét Görögországba busszal"


Az más!

Akkor utazzál jövőre is a "Nyomor Touristtal"

2011. dec. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Na jó befejeztem az ilyen idiótákkal való beszélgetést anyu pénzén biztos én is repülgetnék össze vissza, mint te. Örülj hogy megteheted te szerencsétlen.................

Lemerem fogadni te soha nem utaztál így így azt sem tudod milyen.

Arról a hülye repülőről csak annyit mikor Londonba mentem 2 órával később indult a járatom majd felszállás után le is kellet nem sokkal szállni műszaki hiba miatt, utána megint várakozás. Hát marha jó volt. Ezért nemis szeretem a repülőket, csak akkor szállok repülőre ha tényleg szükséges. És hosszú úton még az sem kényelmes, nem tudom neked hány óra volt a legtöbb repülőn, de egy idő után az sem jó nekem elhiheted.

2011. dec. 21. 14:05
 13/18 A kérdező kommentje:
És a kérdésem az volt, hogy mennyi idő? És nem az, hogy mivel menjek?
2011. dec. 21. 14:19
 14/18 anonim ***** válasza:

"Na jó befejeztem az ilyen idiótákkal"


Ezek szerint, nem állsz többet szóba magaddal??


Amúgy az elején, mindenki rendesen válaszolt, amíg nem derült ki, hogy csak egy 12 éves idióta kisp*icsa vagy!!

2011. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Stupián Ádám válasza:
Vigyél órát és mérd le.
2012. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
mi most megyünk csoportosan, 24-26 órát mondtak:)
2014. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De nagyon el vannak itt szállva páran a gyakorin. Idióta lúzerek szerintem is, akik leszólják az illetőt, mert busszal megy.

Amúgy Costa Brava, azon belül Lloret de Mar 25 óra busszal. Én 3* tettem meg már ezt a távot, és tény, hogy hosszú, de ki lehet bírni.

2015. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ugyan régi kérdés de ez a sok bunkò baromira felhùzott. Képzeljétek mi megtehetnénk évek òta hogy repüljünk a nyaralásainkra( egy évben többször) mégis busszal megyünk mert az a biztos,azon nem rettegünk,nem törlik a járatot,a csomagunk is tuti utazik velünk és oda is ér.. ehetünk ihatunk nyugodt szivvel,képesek vagyunk lekötni magunkat egy napig... tusom tudom erre már sokan nem képesek. Sőőt az egy napos ùt alatt szuperül lehet ismerkedni aki szimpi, jòkat bulizunk minden évben ezekkel az ùj ismerősökkel. Kedvencem még a buszosnál pl hogy már az ùt is egy kaland,lát az ember egy csomò országban sok mindent.

Nem kell itt ennyire lenézni mert van aki szereti és nem a pénz miatt utazik igy ;)

2018. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!