Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krk sziget melyik részére...

Krk sziget melyik részére érdemes menni?

Figyelt kérdés
4en fiatalok, szeretünk enni, iszogatni, pancsolni, kirándulni, nézelődni. egy hétre szeretnénk menni.
2009. máj. 18. 09:27
 1/8 Fecc ***** válasza:
100%

Baska, Malinska

De mindenképpen a nyilt tengerre néző oldalára

2009. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Omisalj és Baska amit tudok ajánlani
2009. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Látogassatok el Omisalj-ba is! érdemes ott helyi bort venni! A juhsajt nem nagy durranás! Punat uncsi. Vribnik jó.
2009. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
baskát néztem ki én is. és esetleg valami szállást tudnátok ajánlani? vagy linket, ahol érdemes keresni...
2009. máj. 19. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Stara Baskán van egy tuti jó kemping, bár nem tudom kemp szóba jöhet-e?! A nevére sajna már nem emléxem, de ha eszembe jut, +írom. Mi ott voltunk néhány napot, nagyon szuper hely volt. Bár nem tudom mi érdekel: ott a tenger közvetlen közelében vtunk, kijöttünk a sátorból és 50m-re volt a víz. Apró kavicsos, bár halál nyugodt, szóval buli+ilyesmi absz.nincs, van egy kis büfé a parton, ami 11-kor bezár, +a kempingen belül egy étterem+1 bolt. Mondjuk mi Crikvenicán vtunk apartmanban, és levezetésképp mentünk 3napot sátrazni. Hatalmas kemping, lakókocsikkal, sátrakkal, a strandon mégis lehet mozogni, nincs annyira tele. Én mondjuk csak ajánlani tudom! Jó nyaralást!
2009. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi apartmanba szeretnénk menni. és amiket nézegetek neten, csak 1-2 van, ami kijönne 3000-4000ft-ból /fő/éj. a sziget ilyen drága, vagy a szföld is? és ha esetleg nem foglalnánk, hanem csak úgy odamennénk, és akkor keresnénk szállást? sikerrel járnánk, vagy jobb, ha bebiztosítjuk magunkat?
2009. máj. 21. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vok: sztem tuti sikerrel járnátok akkor is ha nem foglaltok. És így legalább megkímélitek a pénztárcátokat az utalási költségektől, na meg persze a rizikótól, hogy mi van, ha nem is létezik a cím, átvertek...stb. Olyan nincs hogy nem találtok, max.egy idő után megunjátok a nézelődést és esetleg egy olyat választotok ami nem is annyira tetszik, csak hát már sürgős volt. A neten azért mindenképpen tájékozódjatok előtte, ha nem is foglaltok. Így még lehet, hogy olcsóbban is odaadja, ha mondjuk látja rajtatok, hogy komoly a szándék, nem csak nézelődtök+még több napra is maradtok.

Nem a sziget a drága, a szföld is. Nekünk Crikvenicában tavaly 8000/fő volt az apartman, bár szép volt, de kb.közepes árkategória. Idén mi is a tiédhez hasonló árút keresnénk a környéken, egyelőre kevés sikerrel. A tengertől távolabb biztos könnyebb olcsóbbat találni. Sok sikert:)

2009. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Baska, és Stara Baska.
2009. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!