Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van Parálián (Görögország)...

Van Parálián (Görögország) biobolt? Ha igen, merrefelé?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én boiboltot nem láttam Paralian...
2009. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem emlékszem rá, de miért olyan fontos? Nem lehet itthonról valahogy megoldani, vagy kiküszöbölni arra az időre, míg ott tartózkodsz?

Zöldség-gyümölcs biztosan van, és manapság egy rendesebb élelmiszerboltban is van néhány alap-bio dolog.

Nem rosszból írtam, csak érdekelne...

2009. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát eddig 4× voltam 2 hetett Parálián,de nem láttam.Bár ahányszor mentem 1 év alatt mindig rengetegett változott.Talán idén már az is lesz.
2009. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem mondod, hogy ilyen szempontok alapján választod ki, hogy hová menj nyaralni? Azért ez nagyon durva.
2009. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem kötöszködni akarok, de a Parálián mit értetek? Van ilyen város? Csak mert a parália-szó görögül annyit jelent, mint tengerpart ...
2010. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Félreértésre ad okot: a kérdező tévesen Paráliát írt, a görög város helyesen: Paralia (Tesszalonikitől 60-70 km-re délre található).

Egy korábbi válaszoló.

2010. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam másodszor ott, és csak kérdeztem, hogy van-e, mert itthon sokmindent ilyen boltban veszek meg. Nem ez alapján választom meg, hogy hol nyaralok.
2010. márc. 5. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még bioboltot Paralián. De a Lidl az jó ott XD
2010. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!