Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik külföldi országokban...

Melyik külföldi országokban jártál eddig? Melyik volt a legjobb? mennyit voltál?

Figyelt kérdés
kot és nemet!
2011. nov. 19. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ausztria, Németország, Szlovénia, Szlovákia, Spanyolország, Jordánia, Anglia, Írország, India.


Legjobban India és Jordánia tetszett.

2011. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és nyaralni voltál vagy munka?
2011. nov. 19. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Csehszlovákia, NDK, Ukrajna, Románia , Ausztria, Horvátország, Olaszország, Görögország, Spanyolország, Andorra

A legszebb Andorra és Spanyolország.

Nyaralni voltam 1 - 2 hétig

2011. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olaszország, Szlovénia, Ausztria, Németország, Horvátország, Bosznia, Szerbia, Bulgária és Görögország és akárki akármit mond nálam Horvátország viszi a prímet, de Bosznia is nagyon tetszett:)
2011. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

horváto.,németo.luxemburg,hollandia,ausztria,szlovákia,cseho.,görögo.belgium


nekem hollandia tetszett a legjobban,azon belül eindhoven.

luxemburg is nagyon szép

de ami vinné a prímet az japán,és afrika lenne:)majd jövőre...:D

2011. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szeretek utazni. Város, természet, hegy, tenger, régiségek, emberek, mind jöhet. És mind tetszett.

Emberi alkotások szempontjából Görögország, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Anglia...

Tenger: Görög, Horvát

Hegyek: Ausztria, Andorra, Spanyol, Francia

Táj: mindenekelőtt Norvégia, Izland

Egyiptom, Mexikó, Peru - és még sok más.

Nem tudsz olyan országot mondani, ahol ne találnék valami szépet. Magyarország - Aggtelek, Sárospatak, Pécs, ...

2011. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felsorolni is sok, hol mindenütt jártam. Izrael gyönyörű. Berkeley-ben érdekes az élet. Én mindesetre Vancouverben, Kanadában telepedtem le.
2011. nov. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Anglia munka volt - kiküldetés, a többi nyaralás.
2011. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kenyába Nairobiba évente legalább egyszer megyek, mert a feleségem kenyai és hát az apóst, anyóst, sógort látogatjuk. Érdekes hely, megérne egy külön misét. :)

Megjártuk Angliát mint turisták, Franciaországban cserediák voltam a rendszerváltás után nem sokkal, majd a feleségemmel visszamentünk egyszer nyaralni. Telente síelünk Ausztriában, de régebben Szlovákiába is jártunk. Voltunk még turistaként Erdélyben és nyaraltunk Bulgáriában.

A tengeren túlon kétszer jártunk, egyszer az USÁban (nagy csalódás volt), egyszer pedig Brazíliában (Erdély mellett a másik kedvencem lett.)

2011. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Horvátország,Németország, Ausztria, Olaszország, Amerika, Franciaország, Anglia, Szlovénia átutazóban, Svédország . azt hiszem ennyi!

ezek közül németországban és amerikában voltam hosszabb ideig ami pár hónapot jelentett :D szüleim munkája miatt kiskoromban

a többi pedig csak 'turistásan'

kedvencem anglia, imádom pl. Londont. Olaszország is nagyon jó hely. Németre, Svédre, Amerikára nem emlékszem mert nagyon kicsi volta max. Németországra egy kicsikét, nem volt rossz az sem!

14L

ha nagy leszek mindenképpen külföldön szeretnék majd élni!

2013. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!