Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dublinba érdemes menni október...

Dublinba érdemes menni októberben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nincs akkor már nagyon hideg? Az idei nyaralásunkat már megszerveztük, de évek óta készülök Dublinba és most rám jött a hoppáré. Nem bírok várni még egy évet!!:D Október lenne a legközelebbi időpont, mikor utazni tudunk.
2009. máj. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Dublinban sosincs nagyon hideg.

Én ott éltem, és a hőmérséklet sosem esik fagypont alá, de 22 fokban már az írek izzadnak.


Szerintem októberben kb. olyan idő van ott, mint Magyarországon, de reggeli talajmenti fagyok nélkül.

2009. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
vasárnap este meg tudom irni neked.uncsim ott élt tavaly.
2009. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi lesz vasárnap este?:)

Amúgy köszönöm szépen, várom szeretettel a híreket.

2009. máj. 8. 21:41
 4/5 anonim válasza:
100%
Dublinban elek, oktoberben kb 5-15 fok kozotti a homerseklet, persze ez is valtozhat, de biztosan nem lesz 0 fok alatti homerseklet, ennek ellenere keszuljetek fel meleg ruhakkal rendesen, mert lehet nagyon szeles idotok is, amihez nem vagytok hozzaszokva s sokkal hidegnek erzitek a homersekletet. Egyebkent a nyar esos, szeles, de a tel sokkal enyhebb. Jo szorakozast :)!
2009. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
éredemes
2009. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!