Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiszeretnék menni Londonba...

Kiszeretnék menni Londonba 2012. tavaszán dolgozni! Érdekelne mennyi pénzt érdemes kezdetnek magammal vinnem, még nincs állásom!? Egyébként 3an mennénk, ÉN, Párom és a 2 éves kislányunk!

Figyelt kérdés

Amit tudtok a Londoni munkavállalásról minden érdekelne!

Szállás árak, papírok intézése, munka intézés!


Ja és még annyi, hogy szerintetek érdemes kimenni, itthoni közvetítőkön keresztül?? Akik szállást foglalnak neked, és segítenek a munka vállalásban? Ezek nem átverések?


2011. nov. 7. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hozz annyi pénzt amennyit tudsz, de legalább utazással együtt 6-700 000ft-ot.

A szállás elég húzós, kiadó szobákat én nem láttam 3 főre, a garzon (studio flat) árak meg olyan 800font körül kezdődnek a normálisabbak, plusz deposit, ami visszajár ki költözésnél. Sok helyen csak akkor adják ki még a szobát is ha már dolgozol, erre rákérdezhetnek. Mondjuk ellenőrizni nem fogják. :)

Papír: kelleni fog NI (National Insurance) szám, és itteni bankszámla.De el tudsz kezdeni dolgozni ezek nélkül is, szóval közben is intézheted. Útleveleket hozzatok, mert bankban, és NI-nél is kérik. (Pont a napokban intézzük ezeket)


Az irodákról meg hallani ezt is, azt is, én nem szavaztam bizalmat nekik, mi saját magunk intéztünk mindent, 2 napig hostelben laktunk, majd kivettünk egy szobát,és 4 nap alatt találtam munkát is. Mondjuk ez egy jó átlag, mert van aki hetekig nem kap állást. Először persze bármit el kell vállalni, utána nyugodtabban tudsz keresgélni.


Sok sikert!

2011. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi hogy ha garzont vesztek ki akkor a 6-700 ezer még kevés is mindenre.
2011. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!