Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba milyen kempingezni?

Olaszországba milyen kempingezni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kimenni párommal olaszba autóval a riccionei Adria kempingbe. Volt már ott valaki? Milyen tanácsokat adnátok? (sátrat vinnénk) Mit vigyünk még? Csak angolul motyogok pár szót.:(

Minden kempingbe elutazáskor kell fizetni? Kell bukósisak, ha bicajozunk Riminibe? Kedvesek ott az olaszok? Árak milyenek? Ha csak egy kérdésre tudsz írni azt is köszönöm! Vagy általánnosságban, milyen ott kempingezni?


2011. júl. 7. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
rossz kempingezni volt már róla tapasztalatom egy őrült túrista majdnem felégette a sátrunkat.És egy pár angol motyogással keveset fogsz érni inkább a némettel fogsz tudni érvényesülni.Továbbá kell bukósisak :D ezt is tapasztalatbol mondom........ Ja és a franciát is elég jól értik Na meg persze az olaszt.....
2011. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én egyszer kempingeztem Olaszországban, Torinóban a szüleimmel. Anyámék elmentek várost nézni, én ott maradtam a kempingben, mert nem éreztem jól magam. A sátorban voltam és olvastam, amikor bejött egy 30-as olasz pasi, és le akarta rángatni a ruháim,mire elkezdtem sikítani, egy francia család sietett a segítségemre,végül kirángatták a pasit a sátorból, de a rossz élmény örökre kísért. Persze aztán már aznap rögtön indultunk haza! SOHA TÖBBÉ OLASZORSZÁG!!!
2011. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!