Kezdőoldal » Utazás » Európa » Half-Fare Card - Svájc (vonat)...

Half-Fare Card - Svájc (vonat)? Kik használhatják ezt a jegyet, milyen kikötésekkel?

Figyelt kérdés
Szóval, ez a jegy nagyon jó hangzik hiszen ki ne szeretne egy hónapig féláron utazni. Ráadásul buszon, metrón, vonaton egyaránt. De azon akadtam fenn hogy semmilyen kikötése sincs annak hogy te ezt megvedd, a pénzen kívül? Vagy csak én nem találtam a leírásokban róla szót? Tehát van-e valamilyen kikötése ennek a jegynek? Hogy csak ezek, meg azok használhatják - gondolok itt olyanra mint itthon, hogy vannak a 90%-os 50%-os jegyek amiket csak bizonyos emberek(tanulók, betegek, stb..) használhatnak? Ha mi 2-en megyünk - egy felnőtt és egy gyerek akkor vehetünk e ilyen jegyet?(egyébként Zürichből mennénk Lausanne-ba, és utánna ott a környéken szeretnénk utazni!) Esetleg van-e jobb ötlet vagy valamilyen tanács?
2011. júl. 4. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárki megveheti, maga a kártya ha jól tudom akkor 110 € körül van átszámolva.
2011. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!