Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt már Medulinban?...

Ki volt már Medulinban? /Horvátország/

Figyelt kérdés

Milyen látványosságok vannak?

Mire figyeljünk oda?


2011. júl. 3. 23:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és kell útlevél is?

Igaz még messze van augusztusban mennénk,és jönne velünk az egyik barátnőm is neki kell gondolom szülői beleegyezés ugye?

2011. júl. 3. 23:34
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja és a tenger part,az homokos vagy kavicsos?

Bocs a sok kérdésért,de kérlek válaszoljatok minden kérdésre,köszi.

2011. júl. 3. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz 20 évvel ezelőtt sátoroztunk ott. Nagyon szép hely.A tengerpart homokos.
2011. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mi tegnap jöttünk onnan haza, nagyon jó hely, harmadjára voltunk ott. Igazából eléggé kinőtte magát, elég hangos hely. Nagyon szép maga a település a templommal és a házakkal, olyan, mintha Olaszországban lennél. Amúgy ajánlom nektek a Kazela kempinget, mi ott szálltunk meg, de az a hely akkor is jó, hogyha csak egy délután oda mentek strandolni. Ott van kavicsos part, kell úszócipő, de szerintem az jobb, mint a homokos part, mert ott nagyon-nagyon sokan szoktak lenni és folyton jön a zene az éttermekből, nem igazán lehet nyugton lenni. Ez a kemping a település csücskén van, egy hosszabb kavicsos sétálóút vezet oda. A hotelek felé kell menni, hogyha érdekel titeket :) Gyönyörű, onnan már a nyílttengert lehet látni. Apropó nyílttenger, jó program lehet még az is, hogyha kibéreltek egy motorcsónakot egy napra. Eléggé drága, 500 kn, de van 350-ért is (én anyukámmal és két barátnőmmel mentem és elküldtek minket az olcsóbbik helyről, mert muszáj, hogy legyen velünk egy férfi...ezért a drágábbat választottuk, de ott barátságosabbak is az emberek és a csónak is jobb állapotban van). Befizetitek, megmutatják, hogy kell vezetni és reggel 9-től este fél 7-7ig a tietek és oda mentek vele, ahova akartok. Mi jó messzire elmentünk vele és kikötöttünk egy szigeten is (Bodulas) ahol eltöltöttünk másfél órát. Nagyon ajánlom.

Ami az útlevelet illeti, inkább azzal menjetek, de a személyi is jó, ha jól tudom (anyukám azzal jött, két barátnőm és én viszont az útlevelet választottuk). Mi vittünk szülői beleegyezést, de nem kérték. A biztonság kedvéért azért legyen nálatok.

Bocsánat, kicsit sokat írtam :)

Jó utat!

L/16

2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,hogy irtál :)

mindenképpen elmegyünk csónakázni,biztos csoda szép volt :)

még egyszer nagyon szépen köszi,hogy irtál :)

2011. júl. 18. 19:42
 6/8 anonim válasza:
Nagyon szívesen :)
2011. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ja, kifelejtettem még egy programot, amit ajánlani akartam! :D

Mindenképp menjetek el Fishpicnic-re. A kikötőnél ott van egy "Sandra" nevű hajó, általában előtte ott van egy csaj, akivel lehet beszélni az árakról és elmondja, hogy mi is ez. Ha jól emlékszem, 160 kn felnőtteknek, de nem biztos. Délben indul a kikötőből, adnak innivalót, jó zenék mennek, jó a társaság. Először elvisznek a Kamenjak nevű helyre, ahol van egy barlang. Be kell ugrani a hajóról aztán pedig be kell úszni a barlangba, ami viszont csodaszép. Közben persze ott van a háttérben a nyílttenger :). Miután visszamentek, feltálalják vagy a húst vagy a halat, attól függ, mit választottatok. Közben körbehajóztok egy világítótornyot a tenger közepén. Utána kiköttök a Ceja nevű szigeten, ahol el lehet tölteni 3 órát. Az is jó hely, a sziget tetején nyulak laknak, aranyosak :D Van még étterem is, de mi oda nem mentünk be. A víz pedig kristálytiszta és elképesztő...A program körülbelül 5 órás. Biztos élveznétek :) Na, mostmár leállok :D

2011. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húha,biztos ez is nagyon szép volt :)

Nagyon aranyos vagy,még egyszer nagyon szépen köszönöm :)

2011. júl. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!