Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vinnétek magatokkal 3-4...

Mit vinnétek magatokkal 3-4 hónapra?

Figyelt kérdés

Svájcba költözöm augusztusban, és legkorábban decemberben jövök haza. Addig egyszer kijönnek hozzám, hogy a téli holmim is legyen.

Ti mit vinnétek első körön magatokkal? 20kg a súlyhatár, a bőröndöm alaphangon 4,5 kg... -.-

Én ezekre gondoltam:

farmer, póló, széldzseki, 1 pufis mellény, 4-5 pulóver, 2 zárt cipő, 1 gumicsizma (igen, tudom nem divat, viszont esőben nagy hasznát veszem :) ) "játszós" nadrágok. Valami még? Az alap, hogy fehérnemű lesz, nem akartam külön írni. :)

Hátha Nektek eszetekbe jut valami amire én nem gondoltam.

Köszönöm


2011. júl. 3. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szoknya, harisnya, ing,
2011. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Wifis mobil hogy tudj ide irkálni ingyér.

Sokkal melegebb ruhák kellenek, egy kabát nem elég. Gumicsizma? Hova, minek? Csizma és kész.

És gondolj arra mikor visszajössz ezeket vissza is kell hozni.

2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AtyeszLL válasza:
100%

Vigyél el mindent! Svájcban biztos nem lehet kapni semmit, hallotam, hogy annyira elmaradott, ország, hogy pangnak a polcok az ürességtől.

Bármit hagysz itthon. . .

1. buktad,

2. veszel szebbet kint, és még örülni is fox neki.

2011. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem!!!
2011. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
csajokat
2011. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D
2011. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hahaha...látom többen vicces kedvükben vannak. :)

Szoknya: nem hordok szoknyát :) Ing??? Mineeeek??? A harisnya okés, de az ingről (ami nincs) lemondok, de köszi.

Wifis mobil oké, a netbookom is viszem, ezek alap dolgok. Azért gumicsizma mert ha esik jobban szeretem azt eláztatni, mint az edzőcipőmet. Normális bolyhos csizmát meg hoznak majd utánam.

Valószínű azért akaraom itthonról vinnem a ruhákat mert, 1.kint drága (és a fizetésem nem ruhákra szeretném költeni) 2. mint más is írta, haza kell hozni. Ez még a kisebb baj, de itthon meg helyet kell neki találni.

20:59: Hát gyere! :D

21:28: Lányból vagyok, szóval inkább a srácokra szavaznék ha lehet. ;-)

Azért köszi!

2011. júl. 4. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!