Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek BIBIONE vagy KRK...

Szerintetek BIBIONE vagy KRK sziget?

Figyelt kérdés
A kettő között gondolkodom.Autóval utaznék augusztus végén olcsó apartmanba,de nem tudok dönteni a 2 hely között.Melyik szebb,egyszóval melyik hellyel járnék jobban?Olyanok tanácsát várom aki meg is indokolná,hogy miért ide vagy oda.....Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak tengerpart és pancsi, akkor majdnem tökmindegy.

Ha nézelődni is szeretnél (kúltúra)akkor Bibione közelében vannak olyan helyek, amiket érdemes lehet megnézni pl ha rossz idő van, vagy mér rákvörös vagy. (Aquileia, Miramare, Cividale, Velence, Grado )

2011. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindkettő nagyon szuper. Bibionéban csak homokos part van, az az igazi homok, jaj nagyon szupi, Krk szigetén Baskaban tudom van homokos part, de sok a sziklás is. Visoznt látnivaló mindehol van. Krk szigete nagyon szép, Baska és Krk városa, közel van Crikvenica, Opatija , ellehet menni Plitvicere, Pulara..
2011. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még mindig nem tudtam dönteni,pedig napok óta a netet böngészem.Ismerősök egy része Horvátországot ajánlja,egy része pedig Olaszországra esküszik.Olasz elbizonytalanított,mert a fotók alapján az emberek úgy fekszenek a parton mint a heringek.utálom a tömeg nyomort.Lloret de mare is ezért nem tetszett tavaly.Horvátországban viszont kevés a lassan mélyülő homokos strand.Ahol van ott pedig beteltek a szállások.
2011. júl. 3. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Crikvenican is lassan mélyül csak nem homokos. Az ott van Krk mellett, onnan visz át a hid a szigetre.
2011. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bibione jó hely.. ott vn a környéken a leghosszabb és legszélesebb homokos tengerpart.. és igen sok ember van a strandon..:P mi 8x voltunk ott.. én nem tudom megunni, de mivel most még nem foglaltunk szállást, idén Krk sziget lesz, sztem Malinska. Bibioneban nem fogsz szállást kapni ha még nem foglaltál..:P csak ha nagyon vastag a pénztárcád.:D ha van még 1-1üres hely, akkor az vagy nagyon gagyi vagy nagyon drága!
2011. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mit választottál végül?
2012. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!