Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jönnénk ki?

Mennyiből jönnénk ki?

Figyelt kérdés

Idén nyáron, Bulgáriába szeretnénk a párommal utazni 5 napra. Még soha nem jártam ott, így nem tudom mennyi költséggel járna. Mivel érné meg utazni? Arra gondoltunk, hogy félpanzós szállást kérünk, az megérné vagy önellátó lenne a jobb? Szeretnénk valami szép, családias, de mégsem drága szállást. Ilyen létezik? :D

Esetleg aki nyaralt már ott, megmondaná mennyi pénzből jöttek ki? :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 27. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Figyeljétek az akciókat szerintem mindenhol! Múltkor egyik kuponoldalon 19990Ft-ért láttam 7éj8nap bulgária,partihotel 2 főre-úttal-reggelivel... Szóval érdemes nézegetni.Ha fiatalok vagytok szerintem ez is nagyon megéri: [link] mivel alapból 34-ezer forint lenne busszal az út odavissza. Repülővel wizzairt érdemes megnézni,ott is szoktak akciók lenni,és ha már oda lejuttok akkor akár egy kempingben a parton is nagyon olcsón,és kulturált körülmények között tudtok megszállni. Csak az odaút a drága.
2011. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ezek szerint, csak a repülőjegy a drágább? Úgy láttam 20ezer a legdrágább, a szállás viszont éjszakánként kijön annyiból mint itt Mo-n? Ha repülővel megyünk akkor kijönne egy 60ezerből plusz a költőpénz(kaja, belépő) ? Előre is köszönöm a segítséget! :)
2011. jún. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!