Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróban milyen látványos...

Montenegróban milyen látványosságok vannak?

Figyelt kérdés

És általában értenek ott az emberek angolul, ugye?

köszönöm előre is! :))


2011. jún. 21. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve voltam. Az angolommal nem sokra mentem és ez nem az én hibám volt:-))) De kedvesek és gyönyörű ország! Kotori öböl, Budva, Sveti Stefan, Tara kanyon. Viszont strandból javaslom a városoktól távolit. Herceg Noviban voltunk és szörnyem mocskos volt a strand, aztán elhajókáztunk egy pici strandra, ami meseszép volt és annyira kristálytiszta volt a víz, amilyet még sosem láttam (pedig van összehasonlítási alap:-) )
2011. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített! :)
2011. jún. 21. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

1.: Az a pici strand a "hercegnő strand"-ja lesz. :DD meg van valami vörös strand is, már nem annyira tudom a neveket, de én ezt a 2 strandot imádom Montenegroban nagyon. [eddig 4x nyaraltam Montenegroban]

Az angolt nem tudom mennyire értik, mi tudunk szerbül. ;)

Kotori öböl, Sveti Stefan és Budva tényleg gyönyörű.

Ami nálam abszolút favorit, az Zanjic [kotori öböl] és a kék barlang. :)

2011. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Savnikba mindenképp el kell menned!

Bámulatosan lenyűgöző kis település tele kedves emberekkel :D

Ne habozz vele most most azonnal utazz oda egy percet se késlekedj!

Amikor öreg korodban vissza fogsz gondolni, hogy mit csináltál egész életedben, akkor ettől az úttól biztosan önelégülten fogsz hátradőlni a székedben és azzal a tudattal hunyhatod le a szemed, hogy ilyen csodás helyen jártál!

2011. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2011. jún. 30. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!