Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tengerparti nyaralás, de hol?

Tengerparti nyaralás, de hol?

Figyelt kérdés
szeretnénk elmenni, de minden iszonyú drága.... hova menjünk tengerhez, aminek még elfogadható az ára?
2011. jún. 21. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt

[link]

jó áraik vannak.Görögországot,Spanyolországot,Horvátországot ajánlom :)

2011. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mi Horvátországba megyünk és egyáltalán nem drága az utazás + szállás. De görögöt is néztük és az sem drága.
2011. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elmondod, hol nézted a görögöt, ami nem volt drága? 5en mennénk, 120-130körül találtam csak szállást, plusz a benzin, ami még 50-60, és akkor még se nem ettünk, se nem semmi,. és már 200.000Ft....:(
2011. jún. 21. 16:51
 4/12 anonim válasza:
Én a 2. vagyok. mi buszos utakat néztünk , az jó? mert akkor tudok pár oldalt és azokat leírom + még a szállást.
2011. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rab sziget Lopar- mi itt voltunk tavaly lakókocsis nyaralás 7 napra

sokkal olcsóbb volt mit egy apartman vagy szálloda

2011. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze, a buszost is megnézem, bár kétlem, hogy azzal megyünk:) de azért hátha:) köszi
2011. jún. 21. 18:17
 7/12 anonim válasza:

Szia még mindig a 2. vagyok. Szóval mi az orangeways-al megyünk Horvátországba , azt találtuk a legolcsóbbnak és a legmegbízhatóbbnak (mivel már utaztunk vele Prágába). De sajnos orangeways nem megy görögországba.

De itt találsz buszos utakat:

[link]

De ha beírod a google-ba: görögország busszal akkor tök jó ajánlatokat találsz.

Szállás:

Amúgy a szállás sajnos annyi amennyit írtál. Ennél olcsóbb nem igen van , kivéve ha van valamilyen kapcsolatot.

2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olcson Horvátországban tudsz nyaralni.Mi tavaly elött voltunk Trogirban és 4 főre összesen 180.000 Ft-ba került az 1 hét nyaralás.Persze kompromisszumot kellett kötnünk...a kaját otthonról vittük, a szállás egy domtetőn volt és a fejünk felett szálltak le a repülőgépek.De jól éreztük magunkat......
2011. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nah, megoldottam, 50E Ft a szállás 5ünknek 5 éjszakára, a benzin kb ugyanennyi...:)


és ráadásul közvetlen a parton, gyönyörű hely, Paraliatól 5km-re:)

2011. jún. 23. 20:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak nagyon messze van.....Autópálya díj,benzin és dupla annyi idő odaérni mint Pl.Horvát vagy Olasz adria....Én voltam Görögo.-ban autóval....nem mennék mégegyszer.
2011. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!