Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen időre lehet számítani...

Milyen időre lehet számítani szeptemberben a Horvátországi Krk szigeten?

Figyelt kérdés
Akkor mennénk és Attól félek,hogy nem lesz strandidő.
2011. jún. 20. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt komolyan gondoltad?
2011. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan.Én szeptemberi nyaralással többször is megjártam..Korfun napokig esett az eső,Thassoson a helyi lakosok már pulóverben jártak és nézték,hogy a hüle magyarok fürdőruhában mennek a strandra 22 C-ban.
2011. jún. 21. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


azért kérdeztem, hogy komolyan gondoltad-e, mert még a meteorológusok se tudnák biztosra megmondani. :) szerintem az ősz horvátországban már későn van. de nyáron is elkaphattok rossz időt. tapasztalat: egyszer júliusban mentünk, elvileg jó időre lehetett számítani, de egész héten eső esett és fújt a szél.

2011. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Krk sziget elég északon van. Szeptember elején lehet még jó idő, viszont sokkal délebbre, pl. Trogir, Split és Dubrovnik környékén nagyobb esélye lehet annak, hogy jobb idő lesz.
2014. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!