Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel utazzak Ausztriába?

Mivel utazzak Ausztriába?

Figyelt kérdés
A nyáron Ausztriába(Klagenfurt) utazok, de nem tudom, mivel menjek. Valóban nincs ide közvetlen járat? Vonatra vagy buszra gondolok. Ha nincs közvetlen járat, mivel lenne olcsóbb és egyszerűbb utazni? (nem retúr jegyre lesz szükségem) Elég tapasztalatlan vagyok a külföldi utazások terén. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 19. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mehetsz busszal, vonattal...olcsó vonat van salzburgba úgyis ott kell átszállnod.
2011. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És csak Salzburgban kell átszállni? Valahogy az elvira.hu-n nem tudok eligazodni.
2011. jún. 19. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

oebb.at


az elvirán a csak a pestről közvetlen induló vonatokat találod meg, így ha Klagenfurtba akarsz menni, akkor ott nem fogsz találni semmit

busszal csak Bécsbe érdemes menni


egyébként kimész vonatal pestről kétóránként Bécs Meidlingba, ahol fél órás várakozás után van csatlakozás Klagenfurtba

2011. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mav-start.hu beírhatod a nemzetközi célokat is,nemcsak a magyart. ha kihozza a vonatokat akkor nyisd ki a megfelelőt (kis nyíllal a sor elején)és ott látod, hogy hol kell átszállnod
2011. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A vonaton a csomagtárolást hogyan kell megoldani? Egy bőröndöm lesz. Bocsánat, ha hülye kérdés, de vonattal utazni egyáltalán nem szoktam.
2011. jún. 19. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

csomagtartó van az ülés felett és pl ausztriában székek közt is

már megbocsáss, de mivel szoktál utazni ha ez nem egyértelmű?

2011. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Busszal.
2011. jún. 19. 15:01
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is busszal menjél.Mi is busszal mentünk és semmi gond nem volt az utazással.
2011. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolót kérdezem: hol kellett átszállnotok?
2011. jún. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!