Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elutaznál az idén (egy hét...

Elutaznál az idén (egy hét múlva) Görögországba? (Sarti)

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ami az igazat illetni, nem. :) Imádom Görögországot, de utálom a júniust, mert most kezdődik/ van a főszezon. Én inkább az augusztus végi, szeptemberi nyaralásra voksolok.

Sartin még nem voltam, de szívese elmennék, szerintem szép idő van.

2011. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem igazán erre gondoltam, hanem a zavargások és a csőd helyzeti állapot miatt gondolkodunk, hogy neki vágjunk-e az idén...:)
2011. jún. 19. 13:06
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Én voltam már Görögországban hát őszintén szólva nem ájultam el nagyon a dologtól, nagy volt a tömeg tumultus volt meg sok volt a nem teljesen normális turista. Ismerősömék múlt héten voltak lent, aztán mondták hogy nem valami jó hely mint régebben, strandon a cuccukat is majdnem ellopták, de még szerencse hogy időben észre vették a dolgot. Autójukat is fel akarták törni, mondták hogy többet nem kívánkoznak vissza nagyon rossz volt nekik. Én 3 éve voltam de nekem már akkor sem jött be a dolog többet nem is akarok menni, ezek után meg főleg nem. Inkább maradok Horvátországnál az békésebb nyugodtabb.
2011. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan menjetek. Tudják, hogy mi turisták egy biztos bevételi forrás vagyunk. Ügyelnek, hogy ebből ne érezzünk semmit.

Az államcsőd szerencsére csak egy gazdasági fogalom, attól még ugyanúgy megy tovább az emberek mindennapi élete.

Tüntetések pedig a leggazdagabb országokban is állandóan vannak, max. nem verik nagy dobra.

Vagy itthon is félsz kimenni az utcára, ha a rendvédelmiseknek vagy a melegeknek a felvonulása van?

2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mi holnap indulunk, én nem tartok a zavargásoktól különösebben.
2011. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen , ezen már én is gondolkodtam...de én egy görög szigetre megyek szal ott sztem még kevésbé érezhető,ha egyáltalán érezhető ... (mondjuk ez lehet hülye érv... annyia nem értek hozzá...lehet át se fognak vinni a komppal a válság miatt :D)
2011. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 2 éve voltam Sartin!! Imádom!!!
2011. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pár napja értünk haza,más részen voltunk,de ugyanolyan nyugi volt mint 3 éve
2011. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 10 évig jártam nyaralni görögbe és Sarti volt a favorit.
2011. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá keret, meg szabadság (egyeztetni kell többiekkel), bármikor nyáron elutaznák Sartira. Már nagyon jó idő van ott.

A lopás, autófeltörés meg egyáltalán nem jellemző.

Mi szept. elején megyünk 4-edszerre Görögo-ba.

Görögország mindörökké!

2011. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!