Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország, Platamonas? Jön...

Görögország, Platamonas? Jön valaki hétfőn a Sütő Tourssal?

Figyelt kérdés
:)
2011. jún. 17. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam Nei Poriban , az Platamonas mellett van...nemis tudtam h külön oda is szerveznek utakat.
2011. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pedig igen :D mi most megyünk 6. alkalommal
2011. jún. 17. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
huh ... és nem unjátok ?:D mi minden évben máshova megyünk.. most pl Korfu :)
2011. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ó dehogy is :D már sok az ismerős, szinte haza járunk :D
2011. jún. 17. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaj de jó Nektek, hogy már jövőhéten mentek:) Mi augusztusba megyünk, de már alig várjuk:) Minden nap számolom vissza, hogy még mennyi idő:D Irigyellek, hogy már most indultok:D Biztos jó lesz:) Mi is Plataomasba megyünk a Sütő Tourssal:)

Megtennél nekem valamit? :$ Miután hazaértek leírnád, hogy ott mennyibe kerül pl a hús, zöldség, tészta, rizs stb Meg pár éttermi árat is leírnál nekem? Persze csak ha nem fáradság:)

Jó utat kívánok és napsütésben gazdag hetet:D

2011. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
persze, ha nem felejtem el fel fogom írni az árakat :) augusztus hányadikán mentek? mert augusztusban is megyünk xD
2011. jún. 17. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ejha de jó egyeseknek:P Amúgy 22-én megyünk:)
2011. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja igen mert most ingyen mehetünk anya lesz az idegenvezető :) óó akkor pont minket váltatok le
2011. jún. 17. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja értem:) Mindegy akkor is jó Nektek! :P :D Kár, hogy egymást váltjuk, jó lett volna ha lett volna ott egy "ismerős" :) De akkor jó nyaralást, érezzétek jól magatokat, aztán beszámolót kérek ám:P :D hogy milyen volt, mi volt:)
2011. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze mindenképp :D már be vagyunk zsongva :D
2011. jún. 17. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!