Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt mar nyaralni a Kanari-...

Ki volt mar nyaralni a Kanari-szigeteken, Grand Canarian? Mi juniusba megyunk, a Lago Taurito hotelben leszunk egy hetig.

Figyelt kérdés
Erdekelne hogy szep hely-e,milyen latnivalok vannak,programok,kaja,idojaras,hotel.
2009. márc. 22. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 éve voltunk nyaralni ugyanebben a szállodában. Az átlaghőmérséklet 26 fok körül van, de sokkal melegebbnek érzed. A 14 nap alatt 2szer borult be az ég, azon kívül egy darab felhőt nem láttunk az égen :)

Mi egy egész napos szigetkörúton vettünk részt, szerintem ne hagyjátok ki. Kicsit fárasztó volt, viszont megérte, álomszép.

Las Palmasba a fővárosba szintén menjetek be (a buszmegálló a szálloda mellett van rögtön). Nagyon szép kis város, és remek a sétálóutcája is. Nagy leárazások vannak, a legdrágább márkás holmik is max 15 euró körül vannak.

Ezen kívül, ha tudtok, menjetek át Tenerifére a Loro Parkba (nem tudom melyik irodával utaztok, de elvileg mindegyik szervez ide utat). Itt található a Loro Park, ahol delfin, fóka és bálna show-t tudtok megnézni.

A szállodával is teljes mértékben meg voltunk elégedve, bőséges étel- és italkínálata van. Az emberek pedig rendkívül kedvesek és segítőkészek.

Sok helyen jártam már, de nekem ez az út tetszett a legjobban, szívesen visszamennék:)

2009. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is voltam itt. Tény és való gyönyörű, és ha az ember megteheti menjel el ide, viszont én még egyszer nem fogok visszamenni. Ezt a látványt sokkal sokkal közelebb, pl egy olasz tengerparton is élvezni lehet, sőt Horvátország is nyújt ilyen élményt. Teljesen fölösleges ilyen messzire menni. Monjduk nekem a tengerpartok nem a kedvenceim, lehet azért nem volt maradandó az élmény...
2009. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tade ***** válasza:

Szia. Hat megneztem par kepet a neten a helyrol es nyugodtan allithatom, hogy Olaszorszagban szebb helyek vannak. Nagyon tudom ajanlani Szardinia szigeten levo Stintinot, ahol olyan tengerpart van, mint a Maldiv szigeteken. Feher homok es turkizkek tenger, es raadasul kozelebb van, mint gondolnad :)

Itt egy kep Stintinorol

[link]


[link]


[link]


Tudom ez itt nem a reklam helye, de nagyon tudom ajanlani mindenkinek!! :)

2009. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

miért csak olaszországból áll a világ?

a Kanári-szigetek (és egész Spanyolország) igenis gyönyörű, szerintem mindenképpen érdemes oda elmenni.

2010. okt. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!