Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megy valaki autóval vagy...

Megy valaki autóval vagy esetleg kamionnal Olaszországba július közepén? Útitárs

Figyelt kérdés
Egyetemista fiú és lány elszeretne jutni Olaszországba, azon belül bárhova. Ha kell útitárs szólj vagy ha tudsz vmi lehetőséget. A részleteket majd megbeszéljük. Sokat segítenél...
2011. jún. 9. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi kocsival megyünk majd július 10-én vasárnap Firenzébe kocsival.De mi soha nem veszünk fel stopposokat..

Remélem másokkal szerencsésebbek lesztek.Bár nem értem miért így akartok utazni??

2011. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A volánnal 25 oda vissza az út olaszotszágba

illetve mi is oda készülünk, igaz egyetlen napra, és

[link] ezzel az úttal szemezünk :)

2011. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyire szemét vagy te egyes :) ez ugyan olyan mintha oda mennék egy hajléktalanhoz és azt mondanám nekem van kenyerem de neked nem adok,remélem más majd ad :) ultra nagy bu.zi vagy
2011. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Oda tervezünk menni, de a szállítás még nincs megoldva. Ti a bérlésben benne lennétek?
2011. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért bunkó az első? Mert megírta nem vesz fel senkit,bár ők oda mennek? Én sem vennék fel senkit,és nem csak azért mert nem tartom fer dolognak,hogy amíg én fizetek a benzinért addig valaki így akar ingyen utazni.

Én azért sem vennék fel stoppost mert nem akarok úgy járni mint a nagybátyám.Ő felvett két fiatalt (magyarokat) akik stoppoltak.Mégis ezek a fiatalok,rabolták ki,verték,és szúrták le.

Ha valaki nyaralni akar az keresse meg rá a pénzt és úgy menjen..Úgy nagyobb esélye lesz.

2011. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oda tervezünk menni, de a szállítás még nincs megoldva. Ti a bérlésben benne lennétek?


Esetleg ha egy korrekt összegben megtudunk egyezni akkor igen... Ketten vagyunk, szóval ezt még meg kell beszélnem a másik féllel is... de ha gondoljátok akkor adam.zsidy(kukac)freemail.hu

2011. jún. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!