Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit válasszak? Vagy vannak...

Mit válasszak? Vagy vannak ezeknél szebb helyek is?

Figyelt kérdés

Idén voltunk Görögországban, szép hely! Grand Tours-al mentünk, korrektek és a legjobbak. Jövőre is mennénk külföldre, már most elkezdünk rá spórolni, mert hát nem úgy megy, hogy a pénzt kivesszük ripsz-ropsz a pénztárcánkból.

Ami érdekelne engem:

* Németország, azon belül is Köln. Főként a Cobra 11 csapata miatt, nem tudom fakultatív programként meg lehet -e látogatni. Egy a baj, hogy a grandosok ide nem mennek.

* Spanyolország, Mallorca. Itt forgatták a Cobra 11 egyik részét, mikor Andre meghalt. Ezen kívül mondhattok még más részeket is, fakultatív programként megnézném a bikaviadalt. 18 éves leszek, mikor kimegyek! Ti voltatok már ezen a sportrendezvényen?

* Olaszország, azon belül Velence vagy Róma. Esetleg fakultatív kirándulásként is.

* Horvátország, osztálytársam többször is járt már kint.


Mindenféleképpen repülővel mennénk, vagy kocsival, mert egyikünk se bírta a hosszú buszutat. Kényelmetlenek az ülések, a sofőr viszont kiváló. Jövőre kapnánk törzsutaskedvezményt, illetve előfoglalási kedvezményt, 10, 9, 8 %-ot január, február, illetve március hónapokban.



Kérdésem a repülővel kapcsolatban:

* hol lehet árlistát találni különböző országokba?


2011. jún. 9. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Görögországon belül is annyi gyönyörű hely van, hol voltatok? Én voltam már Rodoszon, Korfun, Krétán, Santorinin, Zakynthoson, Parálián (utóbbi nem tetszett, de onnan elmentünk a Meteorákhoz, az gyönyörű volt) és Cypruson, bár ez nem Görögo. :)


Velencében voltam még azok közül, amiket felsoroltál, az nagyon szép, hangulatos, de max pár napot töltenék ott, igazi nyaralásra nekem nem lenne jó, igazi nyaraláshoz kell a homok, napozás, tenger, esténként sétálgatás stb.

2011. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Paralián. Viszont én azt szeretném elmondani magamról, hogy sok országot bejártam. Ha mindig egy országon belül csak egy városba mennék, nem jutnék egyről a kettőre. :)
2011. jún. 9. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:
* ha egy országon belül több városba
2011. jún. 9. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Január-március nem éppen turistacsalogató időszak, ezért inkább csak városlátogatásra alkalmas. Ebben az esetben Róma és Velence ( én már voltam március elején Velencében... kb este 11kor, annak is megvan a hangulat, hogy a tök kihalt utcákon bolyongsz)

Mallorca-n bikaviadalnak viszont utána kell nézni, nem csak nyári program-e?

Horvátország szintén nem nagy durranás, ha nem tudsz a tengerben fürdeni.

2011. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akkor mennénk, hanem utószezonban, mert érettségizni fogok. Csupán ha addig befizetjük - az adott három hónapig -, akkor kapjuk a kedvezményt.
2011. jún. 9. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd le, hol (milyen országokban/városokban) jártál már eddig. Akkor próbálok attól "eltérőt" tanácsolni a listádról, hogy másfajta benyomások, új élmények érjenek. Mennyire vagy aktív turista, mit szeretsz inkább? Pihizni a parton, kirándulni várost nézni stb..?
2011. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Franciaország, Párizs.

Görögország, Paralia.

Átutazóban Ausztria, Németország, Szerbia, Macedónia.

Magyarországon a nagyobb városokban.


Kirándulni szeretek, nevezetességeket megnézni, fürdeni a tengerben, napozni a parton. Most viszont szeretnék mélytengeri búvárkodni is.

2011. jún. 10. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyiptomba mennék a helyedben - nagyon olcsó utakat ki lehet fogni ősszel (olcsóbb, mint Spanyolo., Olaszo.), rengeteg progi, látnivaló van ott. Én befizetnék egy nyaralásra pl. Hurghadába, és onnan fakultatív program keretében el lehet menni a látványosságokhoz. A Vörös tenger pedig gyönyörű, állítólag a legszebb tenger, olyan élővilággal mintha egy nagy akváriumban úszkálnál. Ott lehet mélytengeri búvárkodni is (van búvárcentrum), meg snorkellingezni is.
2011. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!