Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horváthország Zadar. Mit...

Horváthország Zadar. Mit érdemes megnézni? És mi jellemző a horvátokra ami kapható olcsóbb szuvenír formájában?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
akörnyéken mikor voltam volt egy édesvízi folyó valami krk (nem a sziget) az óriási látvány volt a legnagyobb,hegyekbe megy az egész és van vízesés is, meg vettem illatgyertyát,meg kagylókból kirakott pókerező békákat a többmilliós választékból ezek tetszettek,kaja szar volt nem volt sehol rizs mindenhol mindenhez az ócska sültkrumplit erőltették,olcsó jó fagyi,tengerbe sok tengeri sün (amitől állítólag 1 napra lebénulsz ha belelépsz de nem próbáltam) és a rengeted uborka, úgy néznek ki mint egy jókora széklet furkó de mint az alkarod akkorák némelyik,szóval valami fürdőpapucs de inkább szandál nélkül el se indulj,ha kocsival mentek pakolj be ide oda szétszorva ásványvizet mi kb 15 20al vittünk ide oda eldugdosva mert kint rohadt drága és szar az ivóvíz,nagyjából ez ugrott be zadarról így hirtelen,jó nyaralást.
2011. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
ja és nem messze van biográd ott van tengeralattjárózássi lehetőség olcsón,hogy itt van e nem tudom de ott voltam és igen jó az is ugorjatok át ha megoldható
2011. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi igen kocsival megyünk...mondtam is h. vizet vigyünk! valahol olvastam h. 6óra az autóút
2011. jún. 8. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

(Arrafelé lakom)


Hát ennyit én még nem röhögtem "élménybeszámolón",

mint ahogyan az előző ezt leírta!!!

Azt ugyan nem értem, hogy miért kellett eldugdosni a vizeket az autóban, különböző helyekre??

(Lehet, hogy légzsák helyett? :)


Amúgy nem tilos vizet átvinni a határon,

csak éppen felesleges!


Ha már itt tartunk: 2-3 kunáért kapsz 2 literes ásványvizet.

Ez kb.: 60-80 Ft

A petpalackot visszaváltják ugyanott kb.20 Ft/db áron !!!

Tehát akkor 40 Ft értékű vizeket "csempészett" át kisbarátunk.

(Még a végén, kereskedelmi miniszter lesz belőle idehaza... :))

2011. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam útra vinni vízet nem akarok szomjan dögleni a kocsiban.
2011. jún. 8. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

ma 17:57 örülök hogy jót szórakoztál,de én nem tudom te melyik részén jártál xD ne higgy el mindent amit hallasz,mielőtt hülyeségeket ontasz magadból ha máshol nem legalább a neten nézz körbe

[link]

[link]

akkor mind hülyék vagyunk és te vagy az okos mi? kretén

2011. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

23:20-nak


Kedves "kretén" barátom!

Ha tudnál olvasni, oda írtam, hogy : OTT LAKOM !!


Nem ott vásárolok, ahol a turisták!


Az, meg, hogy neked a kagylóból kirakott (kínai) pókerező béka tetszett a legjobban H.országból,

az mindent elmond a kóros személyiségedről!!!

2011. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
LOLL szeressük egymást gyerekek :D
2011. jún. 9. 16:40
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
én szerinted ma 13:04 oda megy nyaralni ahol lax vagy oda ahová szoktak a turisták? -.-" te se álltál sorba amikor észt osztották
2011. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szeretem én az embereket de ilyentől falra mászok mikor ott a hasznos,szín igaz válasz,és jön egy okostojás aki mindenkit hülyének néz és beírja a hülyeségeit
2011. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!