Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri kimenni svájcba hotel...

Megéri kimenni svájcba hotel recepciósnak?

Figyelt kérdés
Megéri kimenni svájcba hotel recepciósnak felsőfokú angol,olasz,francia nyelvtudással?(zürich)jó a fizu, lenne lakás is csak a német tudással van a baj.
2011. máj. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ez nem attól függ, hogy megéri -e. hanem attól , hogy ahova mégy ott kérik-e azt hogy te beszéljél németül is minimum társalgási szinten.


az hogy beszélsz mellé még másik 3 nyelven , az tök jó de ha nem kérik akkor meg tök mind1. de hát ezt kérdezd meg a cégtől , vagy hoteltől biztos tudják .

2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az állás megvan protekcióval csak attól félek, hogy német nélkül nem tudok érvényesülni pl: ha minden második vendég német az is probléma lehet vagy akár lemenni a boltba kenyérért stb...
2011. máj. 30. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj én tuti nem mennék ki úgy hogyha tényleg minden 2. vendég német és nem tudok németül .


nyilván azért a németek is tudnak angolul, legalább is azok akik olyan helyekre járnak szerintem igen, de amúgy szerintem ezt akkor is attól kellene megkérdezned, aki akkor szerezte neked a munkát.


nem itt.


amúgy sok sikert ha kimégy

2011. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Zürich környékén franciául beszélnek, Bern környéke a német nyelvterület. Én belevágnék! :) Most megyek 1 évre Svácjcba úgy, hogy csak angolul beszélek. Szerinted? :D
2011. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zürich környékén franciául? Mióta? Nemet nelkul nem igazán fognak szivlelni. Sok helyen kint a svajci nemet is kell... De ha protekciod van használd ki! És szorgalmasan tanuld a németet miden nap!
2011. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!