Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon sok rosszat olvasok a...

Nagyon sok rosszat olvasok a Spanyolo-i Lloret de Mar Cleopatra hotelről, igaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 14:02
 1/2 Lili1988 válasza:

Szia!

Mi 2éve voltunk itt! Nekünk nagyon tetszett a környék,a szálloda, a kaja is bőséges és nagyon finom volt! Árban is tökéletes. Közel van a tengerpart! Gyönyörű tényleg! Én elég sok helyen voltam már és nálam az első háromban szerepel:) Egy dolog van ami talán negatív,de ez is már tényleg csak kötözködés inkább! Sokat kell sorban állni a kajára ,de ez is változó volt! Figyelni kell mikor nem állnak sokan és vagy "nyitás" előtt 5perccel oda kell menni,vagy "zárás"előtt 20perccel! De bármikor mész mindig bőséges az ennivaló és ugyanaz van(mármint nagyon változatos (minden nap más volt),csak úgy értem ,hogy folyamatosan töltik fel és nincs olyan ,hogy kevesebb valamikor)

Én 3kg-ot híztam:):) Üdcsit,koktélt nem éri meg inni ,mert drága és csak reggelinél van ingyen! Üdítőt kell venni máshol! Mondjuk kajára nem fogtok költeni az tuti!!!! mi kajára semmit nem költöttünk! Nagyon sok bolt van a hotel környékén és pl egy 2literes cola 350-400ft, ásványvíz 200körül,egy 40-50%több mint itt kb!

Én csak jókat tudok írni! Bármi kérdésed van nagyon szívesen válaszolok,írhatsz a privimre is! Képet is küldök,ha gondolod!Mivel szeretnétek menni?

Minden jót!

2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. máj. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!