Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban, Splitben hol...

Horvátországban, Splitben hol lehet olcsón étkezni?

Figyelt kérdés
A szálloda, amit kinéztem, csak reggelit ad. Ebédet, vacsorát kéne megoldani, de nem éttermet keresek. Inkább büfé vagy kifőzde jellegű helyet. Van olyan, ahol átszámítva 1000 ft per fő körül lenne egy étkezés?
2011. máj. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem konkrétan sehol :D max ilyen önkiszolgáló helyeken, ilyenek szoktak lenni a szállodáknál
2011. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Étteremben 60-80 kuna/ fő a menü ára.

Itallal 100 kuna, azaz 4ezer Ft/fő. (+ a borravaló)


Olcsón úgy tudsz kijönni, ha befizetsz egy félpanziót valahová.


(Amúgy ha kevés a pénzed, akkor miért nem egy apartmant veszel ki, ahol tudsz főzni??

2011. máj. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, arra hajlok most, hogy akkor legyen inkább apartman, csak azért akartam a szállodát, hogy hátha ott adnak kaját, de ha ott se, akkor mindegy.. Ugye élelmiszerboltot könnyű találni?
2011. máj. 26. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
az van minden szállodának
2011. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 02:14-es vagyok.


Split közelében Trogírnál, tudok segíteni -egy szuper- apartmannal kapcsolatban.

Kellene tudnom, hogy hányan, mikor és mivel mennétek?


(Ha adsz egy elérhetőséget, úgy egyszerűbb lenne.Feltéve, ha érdekel.)

2011. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!