Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mely városoknak van...

Angliában mely városoknak van gyönyörű szép tengerpartja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
kinek mi a gyönyörű szép... nekem Angliában nincs gyönyörű szép tengerpart.
2011. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az angolok kedvenc helye Torquay Devon megyében. Én még nem jártam itt, de a fényképek alapján jónak tűnik. Amúgy is Devonról tartják, hogy olyan, mint ha egy exotikus szigeten lenne az ember.

Amúgy vannak szép tengerpartjai Angliának, de el kell vonatkoztatni attól, hogy ez nem az fajta tengerpart, mint valahol délen, mert itt nincs olyan meleg és nem arról szól a tengerpart, mint mondjuk Görögoban. Nekem az egyik kedvenc részem Dover a fehér sziklákkal, vagy az egyik kedvenc tengerparti városom Eastbourne és a mellette lévő Beachy Head. Ezek amúgy kavicsos részek, de van egy csomó homokos tengerpart is. Plö Camber és környéke. Nyáron amúgy olyan tömeg van, hogy moccanni nem lehet ezeken a helyeken.

2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Brighton
2011. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a Cornwall-i resz nagyon szep.Sziklas, homokos tengerpart, az angolok szeretett udulohelye. Mi is jartunk ott a ferjemmel, es tenyleg nagyon szep :)
2011. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!