Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet legolcsóbban...

Hogy lehet legolcsóbban Lengyelországba, illetve Csehországba jutni?

Figyelt kérdés
Csak az eurolines autóbuszjáratait találtam, ami jó lenne éppen, de szeretnék még infót kérni, hogy lehet olcsón kijutni. Fapados légitársaság indít oda járatot?
2009. márc. 14. 12:32
 1/2 tade ***** válasza:
Szia. Attol fugg honnan indulsz es hova szeretnel menni. Szerintem Gyorbol van vonat Csehorszagba vagy Lengyelorszagba, de ha nincs, akkor mondjuk Gyorbol elmesz Pozsonyig (hlavna stanica) es onna mar megy vonat Csehorszagba es lengyelorszagba is. Pestrol meg mindenkepp kell, hogy legyen egyenesjarat (intercity,) Csehorszagba, es Lengyelorszagba. Ha busszal szeretnel menni, akkor szerintem vannak mas fuvarozo cegek is az eurolines-on kivul is. En pl. nem Eurolines-al utaztam Olaszorszagban, hanem mas buszos cegekkel. Nezz korul az interneten.
2009. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát attól függ, hogy hova, repülő is csak egy-két városba megy. A legolcsóbb az orangewayssel menni, de szerintem semmiképpen sem vonattal, az jóval drágább.
2009. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!