Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról Bulgáriába,...

Magyarországról Bulgáriába, hol és mennyit kell fizetni útdíjat?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk autóval Bulgáriába,és nem tudom Szerbiában,és Bulgáriában mennyit kell fizetni autópálya díjat.Kapus rendszer van,vagy matricás.És ezek mennyibe kerülnek?Aki tudja légyszi segítsen!
2011. máj. 19. 12:48
 1/4 anonim válasza:
Szerbeknél kapus rendszer.Három kapu,nem emlékszem pontosan de két kapunál egyforma díj van, talán 3eu,harmadiknál 5eu.De lehet hogy 5,5,6.Bulgáriában matrica van amit rögtön a határnál megtudsz venni.Van 14 napos,egy hónapos stb.Kb.10-14 leva(5-7 eu) a 14 napos.Remélem segítettem.Ezek tavalyi árak.
2011. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Persze,hogy segítettél.Még ha annyit elárulnál,hogy a határnál kell a Bulgár matricát venni?

Köszi!

2011. máj. 19. 17:36
 3/4 anonim válasza:
Ahogy átléped a határt és belépsz Bulgáriába,vannak pavilonok és kivan írva hogy VINETTE, az jelenti a matricát,ott kell megvenni.Azt viszont nem tudom megmondani hogy máshol hol lehet még megvenni,mert mi mindig egyből a határnál vettük.Talán benzinkutaknál is lehet,nem tudom.
2011. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átmész a határon és meg fogad látni!


Az autóra, meg vigyázzatok majd nagyon!!

2011. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!