Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok Görögország zakynthos...

Voltatok Görögország zakynthos szigetén?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ehhez hasonló kérdés de az érdekelne hogy milyen árak vannak ott és , hogy van e robogó bérlési lehetőség és milyen árba?

Laganas-ba megyünk. Mit érdemes ott megnézni?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 18. 10:02
 1/10 anonim válasza:

mikor mentek? melyik apartman? mert mi is odamegyünk...:) julius 2-8 +utazás.

barátnömék voltak tavaly. azt mondták h mivel nem egy nagyváros, így nincsenek nagy hipermárketek, semmi lidl spar aldi tesco... szinte semmi ilyen, csak kisboltok. és azok meg igen drágák. például amit mondott görög(!!)dinnye ami itthon 60-70 forint kilója a nyáron szezonban, ott egy nem is olyan nagyot vettek 4-5 euroért... szerintem az húzós ár. a gyros nagyon jó áron van, de az éttermekben más kaják drágák. érdemes nem a turistáknak fenntartott éttermeket keresni, hanem olyan helyeket ahova a helyi lakosság is gyakran jár. robogó bérlésről nincs információm. de szerintem annak is kell lennie. és mindenképpen ajánlom a csempész-öböl (navagio-öböl) megtekintését. nagyon szép hely (én csak képekből tudom) de minden ismerős elmondása szerint megéri az a 20-25 euro. a kék-barlang is szép, híres hely az se egy rossz program. de ha kicsit kevésbé kulturális programra vágytok, akkor a csúszdapark se rossz választás.

remélem tudtam segíteni:) várom válaszod

2011. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Mi Julius 23-án megyünk. Mst nemtudom pontosan de valami slals vagy valas neveztű apartmanba. Megkérdezhetem , hogy ti mivel mentek? És hogy mennyibe került nektek az út?

2011. máj. 18. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:

sziasztok !

Autóval repülővel vagy busszal mentek ?

Én is Laganasba szeretnék menni de sajnos a repülő nagyon drága akárhogy is nézem :/ igy marad a busz...

Megkérdezhetem a korotokat?

2011. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a párommal 30 évesek vagyunk és repülővel megyünk.
2011. máj. 18. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mennyibe kerül? Vagy hogy melyik utazási irodával mentek?
2011. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A párom intézte. Összesen illetékekkel együtt mindkettőknek kb. 230.000,-
2011. máj. 18. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi:)
2011. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia/sztok!

Én is voltam pár éve a szüleimmel, nekem a Navajo öböl kicsit csalódás volt, mert a hajó vasból van, tiszta rozsda, és össze van firkálva, belekarcolgattak mindenféle idióta feliratot, az idiótábbja, aki ott járt, tudatni akarta a világgal, hogy én voltam itt...

Nem akarom senkinek elvenni a kedvét, de én így éltem ezt meg, de lehet h azóta már helyrehozták a dolgokat.


Az árakról sajna nem tudok semmit mondani, de robogót biztosan lehet bérelni, több helyen is!

2011. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én múlt héten voltam zakynthos szigetén, 2 hétre Agios Sostisban. Elég közel van Laganashoz, sokszor gyalog is bejártunk. Laganas főutcája este elég zsúfolt, tele van őrült angolokkal akik ide járnak bulizni. Megnézheted a Caeretta-carettát, az óriás teknősbékát, ami minden reggel eljön Laganas kikötőjébe és egy halász megeteti. A közelben van a teknősbéka sziget is, bár nem tudom milyen lehet, csak hajóról láttuk. A Navaggio öböl nagyon gyönyörű volt, egy hajókiránduláson láttuk, ami 27 euró/fő (12 év alatt 14 euró/fő), 3 fürdőzési lehetőséggel, magyar idegenvezetéssel. Az árak tényleg nagyon drágák, kenyér 1 euró, tej 1 euró, de a gyros tényleg viszonylag olcsóbb, 1,5-2 euró.

Lehet bérelni smart autót és motort, sajnos nm tudom milyen árba. Mi helyi járattal mentünk egyszer Zakynthos városba.

2011. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos megvolt a nyaralás.


Figyelmeztetek mindenkit aki arra megy az ne nagyon hallgasson az idegenvezetőkre. Mert mindenbe csak a saját zsebükre hajtanak és lehúznak.

1. megpróbálnak magyar nyelvű könyvet eladni a szigetről 10 euróért azzal a dumával hogy ezt csak náluk lehet beszerezni. (szinte minden boltban megvehető 5-6 euróért)

2. megpróbálják bemagyarázni hogy csak a velük szerződött autó/robogó kölcsönzőnél kölcsönözhetsz mert ha másnál bérelsz akkor ha valami baleset történik ők nem segítenek. Ez duma mert kötelezőek segíteni. És a 17 eurós robogót 30ért akarják majd rad beszélni. És a 45 erós kocsit 70-75 ért nyomatja majd.

3. amikor elakarják majd adni nektek a teknőc leses túrat elfelejtik elárulni azt ha magadtól elúszkálsz egy helyre ott nyugodtan a teknősökkel úszkálhatsz.


Szóval nem tájékoztatnak hanem átvernek. Vagyis én csak a mi idegenvezetőnkről tudok nyilatkozni.


Meg el akart nekünk adni egy ingyenes térképet ami mindenhol ingyen elvihető, sőt a pizza hut-nál minden pizzához adnak, ő 3 euróért akarta adni.

Nagyon durva.


De amúgy maga sziget eszméletlenül szép. Mi nagyon élveztük.

2011. aug. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!