Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék kitelepülni angliába...

KOJAK71 kérdése:

Szeretnék kitelepülni angliába egy családi tragédia után, három gyermekemmel, hentes a szakmám. Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de egy tragédia után rávennél 3 gyermeket, h változtassanak meg mindent? Adják fel a biztosat bizonytalanra? Egyedülállóként vágtam neki az útnak, rettenetes nehéz volt. Családdal nem tenném meg ugyanezt. Még úgy oké, h te átjössz, dolgozol egy pár hónapig, h megélhetésed legyen. De gondolj bele, nem biztos, h minimálbérnél többet keresnél. Az egy embernek elég, de négynek nem lesz. Minimálbérből örülhetsz, ha egy londoni szobát v egy vidéki aprócska lakást fenn tudsz tartani, de családként együtt fogtok nyomorogni. Nem azért mondom, h feladd, de én gondolok azokra a gyermekekre. Tudom, h nekik jó lenne, ha itt nphetnének fel, mert sok itt a lehetőség, de az rengeteg és sokszor nyomasztó előkészületben van. Képesek lennétek ezt kibírni?
2011. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Barátnőmék kimentek a három gyerekkel. Nekik bejött, de ők jól tudnak angolul. Van egy csomó kedvezmény, segély amit igényelni lehet (EU-s állampolgárként), stb. De tényleg kell a jó nyelvtudás, az hogy tudj utánajárni a dolgoknak. Ez pedig egyedül + 3 gyerekkel nagyon nehéz.
2011. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!!
2011. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is!
2011. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna lepontozni az első hozzászólót. Nagyon igazat írt!
2011. máj. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!