Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik busszal utazzak Bécsbe?

Melyik busszal utazzak Bécsbe?

Figyelt kérdés
Bécsbe szeretnék busszal utazni Budapestről. Láttam, hogy az Orangenways indít járatokat. Mit gondoltok, ezzel utazzak? A jegyet mikor érdemes megvenni? (kb. másfél hónap múlva megyek)
2011. máj. 7. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Railjettel mennék. Elég gyors, kényelmes és nem is annyira drága.
2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy az Orangenways-nél már kb. 5000 forintból eljutok Bécsig. Ez szerintem elég kedvező árú.
2011. máj. 7. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Árajánlataink az Economy-osztályon, Budapestről:


Bécsbe


SparSchiene-menetjegyek egy útra: 13 €

(korlátozott számban váltható, kizárólag adott napon és vonaton érvényes, cseréje és visszaváltása nem lehetséges)


Bécsi kirándulójegy oda-vissza: 25 € (városi közlekedéssel: 31 €)

A bécsi kirándulójegy az érvényesség első napjától számítva négy napig érvényes, korlátozások nélkül valamennyi vonatra, valamint átszállással az EURegio-vonatokra is.


A városi tömegközlekedést is tartalmazó menetjegyek az oda- és visszaúti utazás mellett érvényességi idejük első 2 napján korlátlan utazást biztosítanak Bécs valamennyi villamos- és metróvonalán, helyi autóbuszán, valamint a VOR 100-as zónáján belül a helyközi autóbuszokra, az S-Bahn-okra, az ÖBB regionális vonataira és a Wiener Lokalbahnen szerelvényeire is.

(Megjegyzés: a schwechat-i repülőtér és a Shopping City Süd a zónán kívülre esik!)


Forrás: [link]

2011. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De a vonattal való utazástól egy kicsit ódzkodok akkor is. Nem nagyon szoktam vonatozni.
2011. máj. 7. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj az Orangeways-el!! Nagyon modern, kényelmes buszjaik vannak. És nagyon pontosak. Én Berlinig utaztam velük és a 10órás út sem volt olyan megterhelő (a pénztárcának sem)
2011. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én repülővel mennék :D

Austrian Airlines

aua.com

2011. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi minden karácsonykor kimegyünk Bécsbe.

Utazási irodáknak vannak olcsó útjaik egész évben és odavisznek a látványosságokhoz sőt bevisznek a belvárosba is!!

kb. 5-6 ezerből megoldható az egész!

2011. máj. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bécstől tovább utazok, nem a látványosságok miatt megyek. A jegyet mennyivel az utazás előtt kell megvenni?

Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 8. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!