Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol keressek olcsó jó utazást...

Hol keressek olcsó jó utazást Görögországba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 08:55
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:
70%

kalandozastravel.hu

ennél olcsóbb nem nagyon van, töbször utaztunk velük.

2011. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi:) Hol voltatok??? Megvoltatok elégedve mindennel???Mesélnél?:)

Egyébként elég jók tényleg az ajánlataik. El is küldtem páromnak,h nézze meg ő is:)

2011. máj. 6. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kalandozassal vigyazz!!! A multkor nei poriban ott hagytak egy idos hazaspart,mert elfelejtettek oket. Se penzuk se kajajuk nem volt mar,mi segitettunk nekik. Ugyhogy nagy kalandjuk volt a kalandozas tourssal. Menjetek mas utazasi irodval,vagy kocsival
2011. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úhh,szegények. Egyébként mi autóval akarunk menni egyébként is. Bár nem tudom, h tudták őket ott hagyni???
2011. máj. 6. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettek ertuk bemenni a faluba,mert tobb helyrol szedtek ossze a turistakat. Es ok meg ott vartak az utcan a taskajukkal egez estig, utana szoltak,hogy valaki segitsen nekik. Sokan segitettek is.

Ha kocsival mentek akkor talaltok helyben is szallast,nem kell hozza utazasi iroda

2011. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, annyira bátrak nem vagyunk, ti mentetek már ki úgy???
2011. máj. 6. 11:29
 7/13 SzilKa ***** válasza:

Minket egyszer sem hagytak ott, sajnos :) Nem nagyon értem azt az idős házaspárt, hogy maradhattak ott, mert elég körültekintőek a buszosok is, meg a kísérők is, másrészt minden faluban van egy helyi iroda, ahova el lehet menni reklamálni, ha gond van (én spec. nem vártam volna estig potyára, kb dél körül szedik fel az embereket, 1-2 óra késésnél már nem lettem volna nyugodt...), van telefonszámuk, amin el lehet érni a kirendelt idegenvezetőt, stb. Másrészt sántít az étlen-szomjan dolog, kétlem, hogy a közel 16-17 órás busz útra kaja-pia nélkül készültek... Nem védem a kalandozást, ha hibáztak, de a kedves utasok is elcseszték, na.


Személyes tapasztalataim: a hosszú buszos utat már nem nagyon bírtam, de repülővel nyilván drágább, szóval valamit valamiért. A buszon éjszakázás nem egy elmény... A szállás általában apartmanházakban van, ellátás nincs, de minden sarkon van kisbolt, ahol mindenféle élelmiszert be lehet szerezni. Az alap élelmiszerek nem kerülnek sokkal többe, mint itthon, illetve mi sokszor gírost ebédeltünk, azzal elvan az ember. Legtöbbször sétálni kell a tengerpartig, de ha fél/egész napra lemegy az ember, akkor ez nem gond. Napozóágyat csak úgy vehetsz igénybe, ha fogyasztasz is annál az étteremnél/bárnál, akikhez tartozik az ágy. De viszel pokrócot, gyékényt és meg van oldva. A plusz programokra érdemes elmenni, viszont ha tudtok angolul, akkor érdemes más helyi irodák ajánlatait megnézni, mert sokszor olcsóbbak, mint a kalandozás partnereinél, ahol magyarul beszélő idegenvezető van. Meteórák, Skiathos szigetére hajókázás - ezeket mindenképp érdemes megnézni! Thessalonikibe mi egyénileg mentünk, vonattal, kb egyórás út. Érdemes még a piacnapokat megérdeklődni, hogy melyik napra esik az adott faluban, mert isteni helyi zöldségeket, gyümölcsöket lehet beszerezni kistermelőktől (padlizsán, paradicsom, olajbogyó...).

Mi eddig mindig Nei Poriba mentünk.

2011. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És az idő milyen volt? Mert Görögo. északi részén van ahogy láttam. Tudok angolul, egyébként legtöbb helyen vagy mindenhol beszélnek angolul???

Egyébként ha fél órát késnének a felvevéssel már csörögnék, ezért se értettem én se. De majd ha ezzel mennénk odafigyelünk:D

2011. máj. 8. 18:57
 9/13 SzilKa ***** válasza:
Mi az utolsó hetekben mentünk (szept. vége - esetleg okt. eleje), általában kellemesen meleg, napos még olyankor az idő (kb 25-28 fok), a tengerben még simán fürödtünk, de tény, hogy már nincs olyankor kánikula, szóval inkább kirándulásokra alkalmas időszak. Ha inkább a tengerparton szeretnétek eltölteni az időt, érdemes hamarabb mennetek. Nekünk 1-2 esősebb nap előfordult, de nem az volt jellemző.
2011. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Július közepén akarunk menni, csak attól félünk,h északon van nehogy hideg legyen. Nagyon várom már, most megyek majd először tengerhez és szeretném ha minden jó lenne:))
2011. máj. 9. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!