Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudunk olcsón eljutni...

Hogyan tudunk olcsón eljutni Firenzéből-Rómába és vissza?

Figyelt kérdés
Olyan honlap vagy infó kellene, hogyha Volanbusszal elmegyünk Firenzébe, onnan hogy tudunk olcsón Rómába jutni, majd vissza. Biztos van busz vagy vonat, de mennyiért kb?
2009. márc. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész Európában nagyon olcsón lehet éjszaka vonattal utazni a City Night Line-al. Pár euróért mehetsz egyik városból a másikba.

[link]

2009. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tade ***** válasza:
Itt megnezheted: www.trenitalia.it De igaza van az elottem szolonak, Firenzebol mar mehetsz olcson vonattal. Romaban vagy leszallsz Tiburtina allomason, es rogton ott a metro, es bemesz a belvarosba, vagy mesz egesz Terminiig, es ott valtasz metrora :)
2009. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek, de.

ahogy én néztem oda-vissza 100 dollár, nekem ez igencsak nem olcsó egy másfélórás útra, főleg, hogy a BP-Firenze a maga távjával még ennyi sincs. A másodikként megadott oldallal is 36 euró egy út, tehát az i 21.000 ft felett van, ennyiért Repülővel megjárom Rómát. De szóljatok, ha rosszul számolok. Kösz

2009. márc. 10. 06:41
 4/5 tade ***** válasza:
Szia. En voltam az utolso. Hat igen. 36 euro, az realis arnak tunik.Pl. Bologna-Roma vonatjegy 100 euro kozott mozog. Sajnos neha olcsobb repulovel utazni (Sky, Ryanair,wizzair), mint vonattal, vagy busszal. Volt, Hogy Pozsony-Bergamo,Bergamo-Pozsony (ryanair) jaratert fizettem 17 eurot akcioban, holott Pozsony-Verona (eurolines) jaratert, ha busszal megyek fizetek 90 eurot. Ez van:( Romaban pl. az egesznapos metrojegy 4 euro. Tudom en konnyen beszelek, mert itteni fizetesemhez kepest atlagosak az arak, de annak, aki Magyarorszagon el, annak viszont sok. Szomoru, de ez van sajnos.
2009. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. A római napi jeggyel kapcsolatban, ahogy én tudom, ha veszek Roma Pass-t 21 Euróért, akkor azzal 3 napig jó vagyok minden buszon is Rómában...
2009. márc. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!