Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában vagy itthon fizetik...

Angliában vagy itthon fizetik meg jobban az egyes munkákat?

Figyelt kérdés

Hol jobb a fizetés és kb mennyivel?

Esetleg mely állások amik kivételek ezalól?


2011. máj. 3. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Húúú de jó kérdés...
2011. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a keresztanyukám kint él és ott dolgozik, de ez kb úgy érné meg ha azt amit ő kint megkeres, itthon költené el.

Mert hiába kapnak többet a mi szemszögünkből, de ott ugyanúgy nagyon dárga az élet...

2011. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írja a ma 12:19 -es.

Sokan akik otthon vannak csak azt veszik ki,hogy míg otthon valaki keres 160.000 forintot addig az itt kint ugyanazért a melóért keress 300.000 forintot..Ez így szépen hangzik..De nem így kell nézni..Ugyanis SOHA nem szabad átszámolni a font fizetést,mert mi itt költünk,és nem otthon..Akkor mindent lehetne átszámolni,és hamar kiderülne,hogy nem is olyan jó pénz az a 300.000 forintos fizetés..

Csak egy példa: Én átszámítva havonta majdnem 300.000 forintot fizetek a lakásért amit bérelek..Vagyis az én fizetésem erre megy el...(még a kaja,szórakozás,egyéb vásárlás nincs is benne)

2011. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem szabad átszámolni, de akkor is klasszisokkal jobban meg lehet élni Angliában, mint Magyarországon. Itt annyit teszek félre egy hónapban, amit otthon egész hónapban megkerestem. + nem jelent gondot havonta 2-3-szor étterembe menni, megvenni a márkás ruhákat(otthon csak kínaira meg turkálósra futotta) számomra itt nem luxus az autó, otthon autóm sem volt.
2011. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!