Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pécs-Sarajevo vonalon mennyi...

Pécs-Sarajevo vonalon mennyi a vonatjegy?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Elvira.hu!Ott megnézheted!
2011. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ott csak Bp-Sarajevo van fenn.

ezek szerint ugyanennyi pécsről?

2011. ápr. 30. 19:52
 3/6 anonim válasza:
Hát tudni kéne a kilómétert!Akkor lenne összehasonlítási alap.
2011. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem kiadta Pécs-Szarajevót, csak árat nem (de azt Pestről se) 13:00-21:16 :) közben 28x kirabolnának
2011. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D nem hiszem hogy bárki is kirabolna, úgy hallottam 1-2 ember szokott szállingózni a járaton, azok is vonatfanatikusok :)

menetrendben nincs ár, nemzetközi utazás szerint 58 euro returban pestről. pécset nem lehet beállitani mint kezdő állomást... ezért gondoltam hogy ugyanennyi a jegy.

2011. ápr. 30. 21:29
 6/6 Henzus válasza:

az nem igaz hogy nem használják ezt a járatot!

belföldi forgalomban kivan használva mert mindig valamelyik Pécs-Budapest IC re kapcsolják rá és az szinte mindig teltházas és akkor ezekre a kocsikra is adnak jegyet. Pécs és Magyarbóly között meg csak azért nincs kihasználva mert Pécs után is eröltetik belföldi forgalomban a helyegyet és igy nem használják (mert 30 km re ki vesz helyegyet?) pedig Villány és Pécs között fullos a személyvonat. Horvátországban meg Pélmonostortol Eszékig megint csak tele van mert ott nem kell helyegy erre a vonatra belföldi forgalomban és mivel jó időpontban ér oda (koradélután) az Eszékre menő és jövő emberek megtömik. A Boszniai szakaszt nemtudom. Nemzetközi forgalomban meg lehet hogy ugy tünik hogy nincs kihasználva de én már láttam olyat nem egyszer amikor 30-40 fős egyetemista vagy turista csoport ment Sarajevoig ezzel a vonattal!!

Ennek a vonatnak igenis van létjogosultsága főleg a bosnyákok szemében mert ez volt a 2. nemzetközi bosniábol induló viszonylat amit elinditottak a háború után, ezért elég elszomorito hogy meg akarják szüntetni éppen most amikor ez az eddig bezárkozott térség nyithatna a világ felé.

2012. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!