Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eper szedés Németországban?

Eper szedés Németországban?

Figyelt kérdés

Milyenek a körülmények?

Tapasztalat stb.. :)

Bármi tapasztalat jól jönne! Azthiszem Frankfurt fele, de a helyszín mindegy, csak egy kis segítség jól jönne! :)


2011. ápr. 23. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt kint tavaly. Nem keresett rosszul,de a belét is kidolgozta.
2011. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rabszolgák!
2011. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez nem hangzik túl jól. :S

Bővebben egy kicsit? :S

2011. ápr. 23. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy egy vagy két éve hallottad- e, de Spanyolországba is kimentek magyarok narancsot szüretelni, de átverték őket és alig tudtak hazajönni, mert nem kaptak semmi pénzt és ami pénzük volt azt elköltötték a kinti életre, hogy ne haljanak éhen. Plusz egy kis viskóban laktak és nem nagyon ettek rendes kaját sem, csak narancsot! Én nem akarom elvenni a kedvedet, de jól nézz utána, hogy hová mész dolgozni!!!
2011. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amit előző ír, az sajna nem egyszeri eset, nagyon sok kb 20 ilyen eset volt, sőt olyan is volt, hogy narancsszedésből menekülniük kellett az embertelen körülmények miatt, azt is elvették ,ami náluk volt


ezek mind mediterrán országokban voltak, tehát az egy jó dolog, hogy ez Németországban lenne, mert ott kevesebb az esélye ezeknek a szörnyűségeknek


ami a fontos, ha nem is vernek át akkor sem kapsz nagyobb bért, mintha itthon dolgoznál, mert ezeket az eper meg gyümölcszsedéseket még németben is a maffia irányítja


belevághatsz, de nagyon nézz utána mindennek és mindeki minden ismreősöd tudja,hogy hova mész

ne számíts sok pénzre...és mindenképp adj meg a családodnak barátodnak egy időt, amin belül ha nem jelentkezel akkor rendőrséget értesíthetnek, mert sajna gyümölcsmunkában már sokakat halálra dolgoztattak ,de spanyolban elsősorban


egy estben még sem kiséreld: ha a hirdetést valami fiataloknak szóló lapban láttad: pl: EST lapok: na az pl fake

2011. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az elővigyázatosságot, de ismerősöm volt már, így tudom a körülményeket, tehát nem első vagyok! :) Egyébként ilyen melókra miket vigyek magammal? :)
2011. ápr. 24. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor lehet az ismerősöd jobb információforrás lenne, mint mi :)

gumicsizmát, gagyi ruhákat, amiket nem sajnálsz ha tönkremegy meló közben, vízálló és meleg ruhákat, rossz idő esetére.

2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!