Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au pair-ek! Hogy néz ki egy...

Au pair-ek! Hogy néz ki egy átlagos napotok?

Figyelt kérdés
minden kis apróság érdekelne,köszönöm:)
2011. ápr. 12. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassan 4 éve vagyok au pair különböző helyeken voltam. Most kerültem új családhoz, kb. szolgamunkát végzek. Jelenleg épp másik családot keresek, de ezt is nagyon nehéz volt megtalálni, valamiért nem vagyok szimpi az embereknek.

2 gyerek van, 11 és 13 évesek. A napi rutin úgy néz ki, hogy reggel felkelünk, én reggelit csinálok a családnak, megterítek, felszolgálok, stb, utána a gyerekeket elviszi az anyjuk suliba, én meg kitakarítom a konyhát. Utána délutánig szabad vagyok, kb. 3-kor hazajönnek a gyerekek, uzsonnát csinálok nekik, aztán takarítok utánuk (mindent ott hagynak maguk után, egy csokipapírt se bírnak elvinni a kukáig, gondolom, hozzászoktak, hogy az au pair kinyalja a seggüket), ők meg mennek foglalkozásra (külön énekóra, angol, sport), estig nem látom őket, akkor vacsorát csinálok, felszolgálom, kaja után kitakarítok és megyünk aludni. A gyerekekkel szinte nem is foglalkozom, pedig ezért jöttem.

Persze ez csak a mostani tapasztalatom, előtte más családoknál voltam, és mindet nagyon szerettem, csak most sikerült egy ilyet kifogni. Amint meg tudok szabadulni tőlük, már itt se vagyok :)

2011. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért jöttél el az előző családoktól?te mondtál fel?hogyan fogadták?
2011. ápr. 12. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen véget ért a megbeszélt idő, jött az új au pair.
2011. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!