Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban a vadkemping...

Horvátországban a vadkemping mennyire necces?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy tilos, csak éppen nem érdekel, mert egyszerűen undorítónak találom, hogy már 50ezer (!!!) forint alatt nincsen sátorhely egy hétre, két embernek. Én igazán mindenhol néztem, mindenhol próbálkoztam, kerestem, kutattam de nem találtam emberi ajánlatot.


Egy körítés: azok a kempinges vityillók 160ezernél kezdődnek egy hétre - true story.


Tehát akinek van ebben tapasztalata, egészen pontosan Krk szigetére vetítve a dolgot, vajon mennyire necces vadkempingezni úgy, hogy minden nap máshová megyünk?


Illetőleg hogyha a kocsi beltere ezt megengedi (de nem lakókocsi), akkor büntethetnek érte, hogyha nemes egyszerűséggel az autóban alszunk?


Azon is gondolkoztunk, hogy 1000-2000 forintnak megfelelő kunát felajánlunk helybélieknek azért, hogy a kertjükben felverhessük a sátrat éjszakára.


Vélemények, tapasztalatok?


2011. ápr. 11. 21:58
 1/3 sanyinak ***** válasza:
Ha autóval mentek, akkor minden bizonnyal találtok olyan helyet, ahol nem lakik senki a közelben ,így nem is büntetnek meg, ha az autóban alszol mondjuk. Egy-két éjszaka még el is viselhető így, de hosszútávon hol fogtok tisztálkodni, stb...
2011. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na és lakott területtől messze, erdei dzsindzsa úton sátrat verni? Gondolom a helyi rendőrök nem járkálnak ilyen helyeken, turisták után kutatva....


Amúgy a tisztálkodás nem gond, sok strandon van zuhanyzó. Inkább befizetjük a strandbelépőt, mint 50ezret egy sátorhelyre...

2011. ápr. 11. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Te nagyon tájékozatlan vagy!

A "helyiek" meg fognak hatódni a nagyvonalúan felajánlott ezer ft-odtól!!

(Ez amúgy ott 2 kg kenyér, vagy 4 gombóc fagyinak az ára.)


A több-tízmillió Eurós villáik kertjében gondoltad??


Amúgy pl. 10 kuna (400 Ft)egy órai parkolás egy sima parkolóban nyáron!


A főútvonalakról, meg még pisilni sem nagyon mennék le a helyedben!!

Ugyanis még milliószám vannak az aknák mindenfelé!!

2011. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!