Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélybe körutazás-busszal,...

Erdélybe körutazás-busszal, mennyiért?

Figyelt kérdés

szeretnénk elmenni Erdélybe a nyáron, de sajnos autónk nincs. gondoltam, busszal lehetne menni. létezik ilyen út, hogy minden nap elvisznek valahova, megvan a szállás, esetleg kaja(de ez nem feltétel, azt megoldjuk ketten is:))


mennyiből jönne ki egy ilyen út kb. kettőnknek? olyan 7-10 napra gondoltam, de persze nem válogatok, csak ne legyen olyan drága, mert sajna nem nagy keret lesz rá...:S


előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni, esetleg tapasztalata van, aminek nagyon örülnék!


2011. ápr. 11. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Kárpáteurópa utazási iroda

car-tour vagy kalandozás neo line utazási iroda


ezek nagyon olcsó ilyesmi utakat szoktak tervezni


jó esetben egy főre 45 e- max 60 ezer ft-ért hat hét napra már lehet ilyesmi utat tálálni.


általában ha ötvenezer körüli akkor szállodában van a szállás, nem vendégházban 8 mert olyan is van, de én személy szerint jobban is szeretem a szállodát, bár sokan inkább a vendégházra esküsznek)


ebben nem szokott benne lenni a biztoítás, az külön pl 1500 ft, meg a belépők ami tetszőleges, hiszen nem kell mindenhova bemenni, de kb 500 e ft az is

2011. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vok, utsó sorban a belépőknél úgy értettem, hogy 5 max 10 ezer ft

nem 500 e :D:D:D bocs

2011. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, meg fogom nézni őket!
2011. ápr. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!