Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiai magyarok! Hol...

Hollandiai magyarok! Hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Még nagyon új vagyok itt. Hol érdemes keresni albérletet? Munkát? Angolul beszélek. Elég lesz az ide a kezdéshez?
2011. ápr. 11. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Ezt linket tudom ajanlani.Munkat,alberletet csak közvetitö irodan tudsz talalni.
2011. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
marktplaats.nl
2011. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17:15ezt én írtam és igen kezdésnek elég az ango, de mihamarabb kezdj el tanulni Hollandul! Vannak ilyen sulik, ahol hollandok tanítják a nyelvet és majd az állampolgárságit is letudod tenni, önkormányzatnál érdeklődj van ahol ingyenes van ahol fizetős! Sofi számod van? Ha nincs csak feketén fogsz tudni dolgozni! Azt is az önkormányzatnál tudod intézni, kell hozzá nemzetközi anyakönyvikivonat és hitelesíttetni is kell! Merre vagy itt kint? De albérlet ügyben van itt még pár oldal :

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!